Fragrance Free od URTEKRAM

Fragrance Free od URTEKRAM

Prirodzená rovnováha

Nová šetrná starostlivosť bez parfumácie od značky prírodnej kozmetiky URTEKRAM neobsahuje žiadne syntetické vonné látky. Tie sú podľa kritérií všetkých značiek kvality pre certifikovanú prírodnú kozmetiku tabu.

Prírodné vonné látky ako éterické oleje a rastlinné extrakty sú však povolené. Rovnako ako pri potravinách (napr. oriešky) sú to nepochybne skvelé ingrediencie – pokiaľ ich dobre znášate. Vône obsiahnuté v esenciálnych olejoch môžu dráždiť pokožku alergikov a citlivé typy pleti.

Certifikované produkty bez parfumácie sú preto správnou voľbou pre citlivejších ľudí. A dokonca aj minimalisti milujú čisté ošetrujúce receptúry bez zbytočností.

Nový rad starostlivosti Fragrance Free od Urtekram Nordic Beauty bol vyvinutý úplne bez vôní a pomáha citlivej pokožke a pokožke hlavy opäť nájsť rovnováhu . Fragrance Free nahrádza predchádzajúcu sériu No Parfume* s vylepšeným zložením, obzvlášť jemnými textúrami a ešte väčšou funkčnosťou v starostlivosti o vlasy. Malý prísľub: produkty ultra šetrnej starostlivosti majú certifikáciu Allergy Certified, a preto sú vhodné aj pre alergikov.

*No Perfume Baby zostáva v sortimente.

Fragrance Free znamená:

● vegan
● s prísadami 99 - 100 % prírodného pôvodu
● certifikované ako prírodná kozmetika a bio kozmetika podľa Ecocert Cosmos Organic
● Allergy Certified
● vyrobené v Dánsku

Tu nájdete prehľad všetkých Fragrance Free produktov!

O značke URTEKRAM

Vedeli ste, že škandinávska značka prírodnej kozmetiky URTEKRAM existuje už takmer 50 rokov? Biopotraviny a prírodná kozmetika sa vždy vyrábali v srdci Dánska. V roku 1972 vtedajší zakladatelia otvorili v Kodani malý „Urtekræmmer“, akýsi obchod so zdravou výživou. V roku 1989 bola konečne založená dnešná výrobná prevádzka vo fjorde Mariager v dánskom Severnom Jutsku. Atmosféra na mieste, kde sa vyrábajú produkty starostlivosti o vlasy, pokožku a zuby, je vidiecka, pokojná a rodinná.

Urte - to sú bylinky a zložky rastlinného pôvodu, ktoré sa používajú v bezpečne biologicky rozložiteľných produktoch. Urtekram však znamená oveľa viac: tento názov obsahoval v minulosti, rovnako ako aj dnes, priekopníckeho ducha, veľa odhodlania a láskyplné, teplé objatie prírody. Pretože to je to, čo Urtekram znamená:

URTE | bylinky

KRAM | objatie