Prírodná a organická kozmetika Fleurance nature

Vysokokvalitné francúzske produkty pre celú rodinu

Fleurance nature bola vždy presvedčená, že ekologické výrobky sú prospešné pre naše zdravie a životné prostredie. Preto je pre nich dôležité, aby to sprístupnili čo najširšiemu publiku.

Nakupovať podľa kategórií

Fleurance nature: 148 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť Fleurance nature bola založená v roku 1972 v rovnomennom meste v departemente Gers, v srdci juhozápadného Francúzska. Od začiatku existovalo vedomie, že existuje silná väzba medzi stravou, zdravím, pohodou a krásou. Cieľom spoločnosti bolo vyrábať zdravé a prírodné produkty čestným prírodným poľnohospodárstvom. Po expanzii a modernizácii je Fleurance lídrom na trhu vo Francúzsku a zostáva verná svojim koreňom: výber najlepších prírodných účinných látok na udržanie rovnováhy a pohody v každodennom živote.

Za desaťročia svojej existencie si značka vyvinula dôležité know-how v oblasti rastlín, prírodných zložiek a receptúry prírodných produktov. Výskumné oddelenie sa zaoberá vlastnými vedeckými dokumentáciami a štúdiami účinnosti. Všetky výrobky sú navyše vyrábané a kontrolované podľa najlepších postupov. Fleurance zaručuje optimálnu bezpečnosť a vysledovateľnosť šarží od kultivácie po hotový výrobok. Na extrakciu ich vysoko účinných prírodných zložiek sa používajú iba tie najlepšie suroviny. Skúsenosti s rastlinami sa spájajú s tradičným know-how a vedeckými poznatkami s cieľom vyberať a dávkovať najlepšie účinné látky.
Výrobky sú navyše certifikované podľa najprísnejších kritérií a pravidelne podliehajú prísnym kontrolám. Všetky prírodné produkty Fleurance sú vyrábané a kontrolované vo Francúzsku alebo v partnerských laboratóriách v Nemecku, Belgicku a Taliansku.

Udržateľnosť je tiež na poprednom mieste programu Fleurance nature. Preto sa dbá na to, aby bol vplyv na životné prostredie čo najmenší pri výrobe, balení, logistike a pod. Spoločnosť sa tiež venuje sociálnym otázkam a podporuje projekty, ktoré sú srdcu blízke, najmä prostredníctvom projektu „1001 Fontaines pour demain“, projektu pitnej vody založeného na modeli trvalo udržateľného rozvoja a združenia „Les jardins de Cocagne“, ktoré podporovať miestne ekologické poľnohospodárstvo v súvislosti s profesionálnou integráciou.