GYADA Cosmetics Mlieko na čistenie pleti, 400 ml

Jemná a krémová emulzia s harmančekom a slezom

€ 15,29

(€ 38,23 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 400 ml

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • odstraňuje nečistoty a make-up
  • na tvár, oči a pery
  • osviežujúce účinky
  • AIAB AIAB
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml

GYADA Cosmetics Mlieko na čistenie pleti, 400 ml € 15,29 (€ 38,23 / l)
La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml € 10,19 (€ 339,67 / l)
Celková cena: € 25,48
Popis

Mlieko na čistenie pleti je ideálne na jemné odstránenie make-upu a nečistôt z tváre, očí a pier. Zloženie obsahuje harmanček, slez a rastlinné oleje z avokáda, jojoby a arganu, ako aj bambucké maslo, ktoré počas čistenia optimálne ošetrujú pokožku. Má tiež osviežujúce vlastnosti a zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky.

Aplikácia

  • Naneste malé množstvo čistiaceho mlieka na suchú pleť tváre a jemne masírujte krúživými pohybmi.
  • Odstráňte pomocou čistiaceho tampónu alebo teplou vodou.
Č. produktu: GYA-GC162
Obsah: 400 ml
EAN: 8054609982702
Výrobca: GYADA Cosmetics
Konzistencia/forma: mlieko
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB
PAO: 6 mesiacov
Upozornenie: vyhnite sa kontaktu s očami a v prípade potreby ich vypláchnite veľkým množstvom vody, neprehĺtajte/nepite, len na vonkajšie použitie, používajte iba na zdravú pokožku, skladujte produkt v bezpečí a mimo dosahu detí
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Konzistencia produktov na čistenie pleti: mlieko
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cetearylalcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherylacetat, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum[2], Disodium Cocoamphodiacetate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. Z bio pestovania
  2. Podľa smerníc AIAB
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Taliansko, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: GYADA Cosmetics Mlieko na čistenie pleti