Prírodná starostlivosť od HILLINGER COSMETICS

Luxusná bio kozmetika s tým najlepším z hrozna

HILLINGER COSMETICS predstavuje vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku s účinnými látkami zo sily bio hrozna - ošetrenie, ktoré sa dostane pod pokožku.

Marken / HILLINGER COSMETICS

HILLINGER COSMETICS: 8 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Pre ekologického vinára a šéfa značky Lea Hillingera je hrozno s jeho mimoriadnymi účinnými látkami bez výnimky stredobodom všetkých jeho aktivít. Jeho rada starostlivosti bola vyvinutá spolu s renomovanými rakúskymi odborníkmi na prírodnú kozmetiku a spĺňa jeho vysoké štandardy z hľadiska účinnosti, kvality a udržateľnosti.

Pre HILLINGER COSMETICS sú aktívne látky z bio hrozna kombinované s najnovším výskumom bio kozmetiky: Hrozno na to môže dozrieť na slnku a je bohaté na cenné antioxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre účinnú starostlivosť proti starnutiu. Dve základné zložky, ktoré sa používajú vo všetkých kozmetických výrobkoch, sú voda a olej zo semien z bio hrozna, ktoré dodávajú všetkým zložkám ich ošetrujúce a ochranné vlastnosti.

Bio hroznový olej pre HILLINGER COSMETICS zaujme minimálnym obsahom 75% kyseliny linolovej, fenolov, vitamínu E, OPC (oligomérne proantokyanidíny) a resveratrolu a ponúka tak regeneračný, silný antioxidačný účinok. V kombinácii s vybranými aktívnymi zložkami ponúka každý jednotlivý produkt starostlivosti pleti čistú silu a energiu. Prirodzené textúry lichotia a sú 100% vegan.

Výrobky HILLINGER COSMETICS sú zaručené:

  • NaTrue a ekologické certifikované
  • vegan a cruelty free
  • certifikované PETA
  • vyrobené v Rakúsku
  • v obaloch vyrobených z recyklovateľnej lepenky s tlačovými farbami bez minerálneho oleja