Prírodná kozmetika I WANT YOU NAKED

Vysokokvalitné ošetrujúce produkty

Skutočné okamihy šťastia pre pokožku: maximálne produkty zmyselnej starostlivosti vyrobené z čisto prírodných ingrediencií od I WANT YOU NAKED. Na výrobu sa používajú vynikajúce prísady, ako sú soli, oleje a liečivé rastliny, ktoré majú čo najväčší pozitívny vplyv na pokožku a pohodu. Výrobky sú vyrábané ručne vo vlastnej továrni.

Kategórie:

Marken / I WANT YOU NAKED

I WANT YOU NAKED: 66 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť založila v roku 2014 Aline Werr a vyčarila I WANT YOU NAKED - kozmetiku vyrobenú z čisto prírodných ingrediencií, ktorá je zmyselná, vizuálne príťažlivá a emotívna zároveň.

K tomu sa spoločnosť I WANT YOU NAKED riadila 3 zásadami

  1. Luxus - koncentrácia na to najnutnejšie, ako aj na najkvalitnejšie suroviny a cielená kombinácia aktívnych zložiek. Cieľom je dodať výrobkom silu a umožniť príjemnú relaxáciu.
  2. Zrieknutie sa zodpovednosti - kozmetika spoločnosti I WANT YOU NAKED je skutočne „nahá“ - je nekompromisná bez akýchkoľvek syntetických prísad, testovania na zvieratách atď.
  3. Čas - pri správnom použití je čas cennou komoditou! Preto si I WANT YOU NAKED našlo čas na všetky pracovné kroky - jednak na starostlivý výber surovín, jednak na výrobu, ktorá sa vykonáva ručne. Každý produkt je jedinečný a je vyrobený s vášňou, rešpektom a nasadením .