Darčekové kúzlo

Darčekové kúzlo

Dánska značka prírodnej kozmetiky Urtekram ponúka obrovskú škálu výrobkov starostlivosti, ktoré vnášajú do domácej kúpeľne škandinávsku jasnosť, životný štýl a teplo. Výrobky s prísadami z výťažkov z čučoriedok, brusníc, borievky a ruže sú perfektné ako darčeky, alebo aby vás prekvapili "Julenissen" - vianoční škriatkovia.

VIANOCE V DÁNČINE?

Využite ďalšiu pomoc v útulnosti, všetkým svojim blízkym a niekoľkým krásnym tradíciám: 1. decembra sa v Dánsku rozsvieti kalendárna sviečka, ktorá horí po etapách až do 24. decembra. A samozrejme je v severskom predvianočnom období tiež veľa spoločenských stretnutí: v advente sú hostia pozvaní na Julefrokost - vianočný obed, na ktorom sa stretávajú priatelia, rodina a kolegovia. Po celej krajine sú tiež malé rustikálne vianočné trhy. Samotný vianočný festival sa potom začína 23. decembra zdobením stromčeka. A samozrejme by nemali chýbať darčeky k sviatku ...

NÁŠ NÁPAD NA DARČEK: MILUJÚCE OBJATIE

Tento rok sme si uvedomili, aké dôležité je pre nás byť nablízku svojim blízkym. Bohužiaľ, momentálne môžeme prejaviť emocionálnu náklonnosť iba v obmedzenej miere prostredníctvom fyzickej blízkosti. Ak hľadáte na Vianoce iný druh objatia, nápady na darčeky od značky prírodnej kozmetiky Urtekram sú pre vás to pravé. Pretože Urte neznamená „bylinky“ a kram „objatie“.

Výrobky starostlivosti o pleť Urtekram, certifikované spoločnosťou Ecocert Cosmos Organic, obsahujú silné zložky z bobúľ, kvetov a listov, ktoré vyživujú a rozmaznávajú telo i dušu. Vďaka zložkám 99-100% prírodného pôvodu sú receptúry ľahko biologicky odbúrateľné, 100% vegan a už 85% všetkých výrobkov je plnených do rastlinných obalov vyrobených z odpadu z cukrovej trstiny. Pretože sú všetky vyvinuté a vyrobené s láskou v Škandinávii, v každej tube je vždy trochu severského spôsobu života a predovšetkým láska k prírode. Láskyplne vybraný darček nenahrádza fyzickú blízkosť, ale môže vyvolať úsmev a radosť. Nasledujúce severské nápady na darčeky považujeme za obzvlášť vhodné:

Severské bobule - vitamíny bohaté na živiny

Ovocná rada starostlivosti prináša do kúpeľne sladkú vôňu severských bobúľ. Vďaka organickým extraktom z rakytníka, čučoriedok a brusníc táto rada starostlivosti srší vitamínmi a antioxidantmi a posilňuje pokožku a vlasy. Ovocné zložky rozmaznávajú zmysly a poskytujú pokožke všetko potrebné, najmä v zimných mesiacoch. Vitamíny a antioxidanty v kombinácii s kyselinou hyalurónovou poskytujú výživnú vlhkosť, zatiaľ čo extrakt z vŕbovej kôry podporuje oživenie rovnováhy pokožky.

Ruža - kvetinovo hebká prestávka

Rada starostlivosti s ružou láka zmysly svojou jemnou vôňou ušľachtilej ruže damascénskej a prináša more kvetov z dánskeho mesta Mariager. Nie nadarmo je Urtekramov domov známy ako „Mesto ruží“. Organický ružový pelargónový olej je známy pre svoje upokojujúce a výživné vlastnosti a vďaka vode a extraktu z ružových kvetov dodáva pokožke jemnú a dobre upravenú pokožku.

Muži - nekomplikovaná starostlivosť o mužov

Najdôležitejšie pravidlo na sviatok: Žiadne ponožky pod stromček. Nekomplikovaná séria Men so svojou mužnou, sviežou vôňou plodov borievky ponúka severskú starostlivosť, ktorú muži musia mať. Produkty starostlivosti 2 v 1 s účinnou kombináciou organického baobabu, organického koreňa sladkého drievka a organického extraktu z aloe vera účinne čistia a ošetrujú mužskú pokožku a vlasy.

Tu nájdete našu širokú škálu produktov URTEKRAM.

O spoločnosti URTEKRAM

Značka Urtekram existuje už takmer 50 rokov. Spoločnosť vždy vyrábala biopotraviny a prírodnú kozmetiku v srdci Dánska. V roku 1972 bol v Kodani otvorený malý obchod „Urtekræmmer“, akýsi obchod so zdravou výživou. V roku 1989 bol dnešný výrobný závod konečne postavený na Mariager Fjord v severnom Jutsku v Dánsku. Atmosféra výroby výrobkov na starostlivosť o vlasy, pokožku a zuby pre nemecký a rakúsky trh je vidiecka, pokojná a známa. Urte - to sú bylinky a bylinné zložky, ktoré sa používajú v biologicky odbúrateľných produktoch. Všetky sú vegan, prírodného pôvodu, certifikované spoločnosťou Ecocert Cosmos Organic a sú plnené do rastlinných obalov vyrobených z odpadu z cukrovej trstiny. Ale Urtekram znamená oveľa viac! V minulosti i teraz je v názve veľa priekopníckeho ducha a odhodlania, ako aj láskyplné a vrúcne objatie prírody! Pretože to je to, čo znamená Urtekram:

URTE | bylinky
KRAM | objatie