Carbon Star od Pai

Carbon Star od Pai

Carbon Star je názov najnovšieho výtvoru britskej kozmetickej značky Pai. Čierny pleťový olej bol formulovaný tak, aby vrátil nečistej pokožke rovnováhu a zároveň dodal slovnému spojeniu spánok krásy úplne nový význam.

Vďaka bio oleju z čiernej rasce a rastlinnému aktívnemu uhliu olej s certifikátom COSMOS Organic preberá nočnú zmenu, aby sa pokožka mohla zotaviť počas spánku. Vďaka dômyselnému zloženiu je pokožka optimálne ošetrená počas fázy nočnej regenerácie a ráno sa prebudí s príjemnejším a hladším pocitom.

Aktívne zložky:

Organický olej z čiernej rasce

Perfektný pre upchaté póry a nečistú pokožku. Olej označovaný tiež ako nigella je pre svoje špeciálne vlastnosti cenený už viac ako 2000 rokov. Čistiaci olej je bohatý na vitamíny, karotény, antioxidanty, enzýmy, mastné kyseliny, železo a sacharidy. Udržuje pod kontrolou baktérie spôsobujúce akné, vyhladzuje jemné línie a dá sa použiť aj pri pigmentových poruchách.

Rastlinné aktívne uhlie

Intenzívne čistí a viaže na seba toxíny, nečistoty a prebytočný maz. Okrem toho ponúka ľahký peelingový efekt, ktorý odstraňuje odumreté bunky pokožky a stimuluje regeneráciu.

Komplex bio-olejov

Zmes rôznych cenných, antioxidačných olejov, ako sú andiroba, copaiba a acai, zabraňuje zápalu, podporuje pokožku počas procesu hojenia a reguluje tvorbu kožného mazu.

Značka

Od roku 2007 vyvíja Pai vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku pre všetkých, ktorí chcú svojej pokožke dodať maximum - bez ohľadu na to, aká je citlivá. Používa bez kompromisov iba tie najlepšie ingrediencie, a preto je veľmi dôležitá certifikácia Soil Association podľa štandardu COSMOS. Značka zároveň nesie pečať spoločnosti Vegan Society and the Leaping Bunny. Výrobky Pai sú tiež nezávisle testované, aby sa zabezpečilo, že sú vhodné aj pre citlivú pokožku a pleť náchylnú na neurodermatitídu.

Objavte kozmetiku Pai