Prírodná kozmetika od LA SOURCE Eau Thermale Rochefort

Vysokokvalitná prírodná starostlivosť so vzácnou francúzskou termálnou vodou

La SOURCE Eau Thermale Rochefort® ponúka kompatibilnú dermokozmetiku s patentovanými receptúrami, ktoré optimálne sprevádzajú pokožku.

Marken / LA SOURCE Eau Thermale Rochefort

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort: 19 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® oslavuje jemnosť: od estetického balenia cez jemné, zmyselné textúry a jemné vône až po kompatibilné výrobky starostlivosti pre všetky typy pleti a životné prostredie.

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® ponúka pokožke exkluzívnu a patentovanú synergiu založenú na dvoch uznávaných kozmetických účinných látkach: termálna voda a organické rastliny v účinných výrobkoch starostlivosti. Získavajú sa pomocou jedinečného a patentovaného procesu: jemných infúzií vynikajúcich organických rastlín v prirodzene teplej termálnej vode Rochefort s teplotou 42 °C. Táto ideálna teplota umožňuje získať vysoko účinné účinné látky pre receptúru. Minerály z termálnej vody extrahujú aktívne zložky rastlín obzvlášť šetrne a zachovávajú si ich ošetrujúce vlastnosti.

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® tak ponúka najlepšiu technológiu a odborné znalosti z výskumu a vývoja spoločnosti Laboratoires LÉA NATURE. Zameriava sa hlavne na prírodné a organické suroviny z Francúzska. Kozmetika sa vyrába vo francúzskom La Rochelle.

Produkty LA SOURCE Eau Thermale Rochefort sú:

  • certifikované Cosmébio a ECOCERT
  • s termálnou vodou
  • priateľské k pokožke - testované na citlivej pokožke
  • vegan
  • bez obsahu alkoholu
  • vyrobené vo Francúzsku.