LOGONA Naturkosmetik

Vysokokvalitná starostlivosť s čisto prírodnými prísadami

LOGONA, nemecký priekopník v oblasti prírodnej kozmetiky, ponúka produkty starostlivosti pre každý typ pleti a vlasov - 100 % prírodné!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / LOGONA

LOGONA: 108 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť LOGONA, založená v roku 1975, vtedy ešte pod iným názvom, bola prvou nemeckou prírodnou kozmetickou firmou, ktorá dôsledne odmietala akékoľvek syntetické a chemické zložky a vyrábala 100 % prírodné produkty starostlivosti. Vlastné štandardy kvality spoločnosti boli a stále sú mimoriadne vysoké: do výrobkov LOGONA patrí len príroda!

LOGONA sa môže pochváliť niekoľkými desaťročiami histórie a výskumu spoločnosti a obrovským sortimentom výrobkov - od kozmetiky pre deti cez farby na vlasy a make-up až po starostlivosť pre mužov. Dokonca aj pre alergikov je určený rad LOGONA PUR.

Všetky produkty LOGONA majú certifikát BDIH, niektoré sú označené pečaťou NaTrue a/alebo sú certifikované ako ekologické. Mnohé výrobky sú vhodné aj pre ľudí s intoleranciou lepku a sú zreteľne označené ako bezlepkové.

Produkty LOGONA sa vyrábajú podľa prísnych ekologických a etických zásad a balia sa do recyklovateľných materiálov. Sú bez:

  • syntetických vonných látok, farbív a konzervačných látok,
  • geneticky modifikovaných organizmov,
  • testovania na zvieratách,
  • parafínov a iných petrochemických látok.

Prezrite si ponuku našich obľúbených produktov logona ako napr. prášková a krémová rastlinná farba na vlasy, produkt na prípravu vlasov pred farbením či na ošetrenie vlasov po farbení.