Martina Gebhardt Salvia Mask, 50 ml

Čas na zvlášť bohatú starostlivosť!

€ 24,69 € 25,99 -5%

(€ 493,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na mastnú a nečistú pleť
  • reguluje kožný maz
  • rozjasňuje a vyhladzuje

Často nakupované spolu s Martina Gebhardt Salvia Cleanser, 150 ml

Martina Gebhardt Salvia Mask, 50 ml € 24,69 (€ 493,80 / l)
Martina Gebhardt Salvia Cleanser, 150 ml € 17,99 (€ 119,93 / l)
Celková cena: € 42,68
Popis

Ak vás trápi nečistá pleť, maska ​​zo šalvie je optimálnou starostlivosťou. Čistí a reguluje prirodzenú tvorbu kožného mazu. Čistiacu masku používajte najmä na obzvlášť namáhané oblasti pokožky. Pre krajšiu pleť!

Č. produktu: MAG-22002
Obsah: 50 ml
EAN: 4032061220024
Výrobca: Martina Gebhardt
Konzistencia masiek: krémová
Druh produktu: pleťová maska
Typ pokožky: mastná , problematická (nečistá)
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: Demeter
Zloženie (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Silicate, Quillaja Saponaria Wood Extract[3], Cetyl Alcohol, Hamamelis Virginiana Flower Water[1], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract[3], Urtica Urens Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Oil[1], Alcohol[1], Geraniol[2], Eugenol[2], Linalool[2], Limonene[2]

  1. Demeter certifikovaná surovina
  2. Zložka pravých esenciálnych olejov
  3. Z kontrolovaného ekologického pestovania
O rade Salvia
O zložkách
Bližšie informácie ku starostlivosti o pleť a daným produktom
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Nemecko, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Martina Gebhardt Salvia Mask

46 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
28 (32%)
4 hviezdičky
29 (33%)
3 hviezdičky
18 (20%)
2 hviezdičky
5 (5%)
1 hviezdička
6 (6%)

86 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 46 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder