Nourish London

Prehľad sortimentu

Nourish London ponúka vysoko účinnú, vedecky vyvinutú, vegánsku organickú kozmetiku bez živočíšnych zložiek vyrobenú z čisto prírodných ingrediencií. Poháňaná vášňou pre inovácie vytvára oceňovanú starostlivosť o zdravo vyzerajúcu a krásnu pleť.

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Nourish London

Nourish London: 64 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Britská značka stojí za myšlienkou, že zdravá pokožka je tiež krásna pokožka. Pre všetky ich výrobky sa používajú iba prírodné certifikované organické suroviny, ktoré pôsobia s prírodnými procesmi pokožky a vedú ku krásnej, žiarivej a zdravej pokožke.

Receptúry vyrába Dr. Pauline Hili, známa odborníčka s viac ako 30-ročnými skúsenosťami, využívaním účinných síl prírodných aktívnych zložiek na výrobu vysoko účinnej a inovatívnej prírodnej organickej starostlivosti.

Všetky prírodne aktívne produkty boli premyslené kreatívnym spôsobom a vyrobené s láskou vo vlastnom laboratóriu v Londýne. Používajú sa iba najčistejšie a najkvalitnejšie suroviny bez testovania na zavieratách, ktoré zaisťujú, že sa Nourish London stará nielen o vašu pokožku, ale aj o našu planétu.

Neustálymi inováciami a využívaním najnovšieho vývoja v sektore prírodnej kozmetiky sa Nourish London snaží poskytovať najefektívnejšie 100 % prírodné produkty starostlivosti o pokožku, ktoré prekonajú všetky produkty zložené zo syntetických zložiek. Poslaním je inšpirovať ľudí pri znižovaní toxínov a chemikálií v ich výrobkoch na starostlivosť o pokožku a pri využívaní výhod čistej zelenej kozmetiky - pre pokožku a životné prostredie!