Certifikovaná starostlivosť o kučery od značky ŌMAKA

Tuhé šampóny, mydlá na vlasy a exkluzívna starostlivosť pre kučeravé a krepovité vlasy

ÓMAKA znamená nový začiatok. Dobre premyslené, prírodné a certifikované produkty prinášajú revolúciu do vašej starostlivosti o vlasy jemným spôsobom a podporujú vás a vaše kučeravé, krepovité vlasy v tomto novom začiatku. Optimálne ošetrujú - aby ste svoje kučery mohli milovať!

ŌMAKA Naturkosmetik: 7 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Produkty malej nemeckej značky ŌMAKA boli vyvinuté špeciálne pre afro vlasy, krepovatenie a kučery. Najmä tieto vlasy sú veľmi náročné na starostlivosť, aby vyzerali naozaj krásne. Zvyčajne musíte veľa vyskúšať, aby ste dosiahli svoj cieľ. Táto cesta sa často začína v detstve u rodičov, ktorí si so štruktúrou takýchto vlasov nevedia poradiť, kaderníkov, ktorí dokážu dobre pracovať len s rovnými vlasmi, alebo pri nesprávnych produktoch starostlivosti, ktoré sťažujú úpravu vlasov. Väčšinu času potom tieto vlasy spôsobujú nervozitu a človek im nakoniec vyhlási vojnu namiesto toho, aby sa ich naučil milovať.

Preto je tu ŌMAKA - aby vaše vlasy boli čo najlepšie ošetrené a žiarili tak ako vy. Pretože starostlivosť je nevyhnutná najmä pri afro vlasoch - veľká časť súvisí s identitou. V nemecky hovoriacich krajinách sa téme afro vlasov venovalo príliš dlho príliš málo pozornosti. Preto tu nebola takmer žiadna starostlivosť – určite žiadna prirodzená. Ale slabé, krepovité kučery alebo dokonca chemicky narovnané kučery nie sú šťastné - a bohužiaľ to vidíte.

Prijmite svoje vlasy a svoju osobnosť tým, že svojim prirodzeným vlasom poskytnete tú najlepšiu starostlivosť – pre úplne nový prístup k životu a sebaláske! Produkty ŌMAKA sú certifikované, vhodné pre metódu Curly Girl a ideálne pre celú rodinu.