Prírodná kozmetika Paul Penders

Vegánske výrobky na starostlivosť o pokožku a dekoratívna kozmetika

Paul Penders je aktivista v oblasti životného prostredia a práv zvierat, ktorý svoje presvedčenie začleňuje aj do starostlivosti o pleť a kozmetiky. Jeho filozofia je „žiadne chemikálie“ a „žiadne testovanie na zvieratách“. Vegánske výrobky na starostlivosť o pleť a dekoratívna kozmetika pre ľudí všetkých vekových skupín!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Paul Penders

Paul Penders: 21 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Ako priekopník holandskej prírodnej kozmetiky od samého začiatku bolo pre Paula Pendersa dôležité, aby sa v jeho výrobkoch používala iba 100% príroda a aby sa nevykonávali žiadne testy na zvieratách. Tento základný prístup takmer zlyhal kvôli požiadavkám holandských orgánov, ktoré mu chceli predpísať pokusy na zvieratách, aby mohol pokračovať vo svojej spoločnosti. Deklarovaný aktivista za práva zvierat Paul Penders bez ďalších reštartov založil svoju spoločnosť v USA a začal svojou vysokokvalitnou a vegánskou kozmetikou víťazný pochod po celom svete.

Hlavnou ingredienciou jeho mimoriadnych produktov je LevensESSENTIE Gold® - elixír života - ktorý podľa receptúry vydanej jeho babičkou pozostáva z koncentrovaných výťažkov z 22 rôznych organických bylín a liečivých rastlín. Okrem iného má antioxidačný účinok, viaže voľné radikály a dodáva pokožke rôzne vitamíny a enzýmy - pre žiarivú a zdravú pleť.

Produkty Paul Penders sú:

  • 100% prírodné
  • vyrobené bez testovania na zvieratách
  • Halal certifikované
  • certifikované AVA - 100% vegan!