Prírodná kozmetika SANTAVERDE

Upokojujúce, opravné a hydratačné produkty starostlivosti s aloe vera

SANTAVERDE je skratka pre kozmetiku na báze bio aloe vera - čisté požehnanie pre Vašu pokožku!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / SANTAVERDE

SANTAVERDE: 44 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Hlavnou zložkou starostlivosti SANTAVERDE je šťava z aloe vera z kontrolovaného organického pestovania z našej vlastnej finky (poľnohospodárskej pôdy) v južnom Španielsku. Nemecký výrobca zaručuje najvyššie štandardy a kvalitu pri pestovaní a výrobe, ako aj čo najkratšie dopravné cesty.

Aloe vera je známa pre svoje upokojujúce, opravné a hydratačné vlastnosti - rastlina v skutočnosti obsahuje viac ako 200 rôznych životne dôležitých látok. Preto je dôležité, aby spoločnosť SANTAVERDE spojila úplnú účinnosť každého jedného produktu a maximalizovala príslušné požadované výhody pridaním rastlinných olejov alebo esencií.
Špecialitou starostlivosti SANTAVERDE je, že podiel, ktorý voda prijíma v inej kozmetike, je tu prostredníctvom čistej organickej šťavy z aloe vera nahradený. Pre maximálnu účinnosť a starostlivosť!

Kultivácia, starostlivosť a zber rastlín aloe vera sa vykonáva ručne - ďalej v laboratóriu uprostred poľa - aby sa zaručila najvyššia možná kvalita. Prírodná kozmetika SANTAVERDE je navyše 100 % vegánska a bez krutosti a má nasledujúce certifikáty:

  • NaTrue
  • Leaping Bunny
  • Vegan Society