Soulbottle Soulcup Utopia, 4 x objem 0,3 l (4 ks)

Robustný pohár na pitie na cestách

€ 35,99

(€ 9,00 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Variant: 4 x objem 0,3 l

Ešte 6 ks na sklade

Doručenie: piatok, 02. októbra, ak si objednáte do dňa: utorok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pestrofarebný dizajn
  • z nehrdzavejúcej ocele
  • bez plastov

Často nakupované spolu s Yogi Tea Bio čaj na voľné dýchanie, 30,60 g

Soulbottle Soulcup Utopia, 4 x objem 0,3 l (4 ks) € 35,99 (€ 9,00 / ks)
Yogi Tea Bio čaj na voľné dýchanie, 30,60 g € 3,99 (€ 130,39 / kg)
Celková cena: € 39,98
Popis

Nerezové poháre Soulcup Utopia od soulbottles upútajú svojimi dúhovými farbami a dodajú každému osvieženiu svieži akcent. Jednostenné poháre zaujmú mimoriadne nízkou hmotnosťou, vysokou odolnosťou proti rozbitiu a jednoduchou manipuláciou pre malých aj veľkých.

Vlastnosti

  • Nápaditý farebný prechod: farebný dúhový efekt pre viac farieb v každodennom živote.
  • Bezpečné pre deti: pri páde sa nerozštiepi a dobre sa drží v ruke.
  • Kompaktné rozmery: možno ich ukladať jeden do druhého a jednoducho uschovať v taške alebo batohu.

Použitie a starostlivosť

  • Vhodné na studené nápoje, džúsy, vodu a osviežujúce miešané nápoje.
  • Možno umývať v umývačke riadu na jednoduché a hygienické čistenie po použití - odporúča sa však ručné umývanie.


S nerezovým pohárom Soulcup Utopia od soulbottles získate farebného spoločníka na pikniky, detské oslavy a outdoorové dobrodružstvá. Použitý kov je úplne odolný proti rozbitiu, takže pri hraní alebo prenášaní nevznikajú žiadne črepy. Trblietavý dizajn navyše uľahčuje rozpoznanie vlastného pohára v skupine.

Hladký povrch z nehrdzavejúcej ocele zostáva hygienicky čistý a po použití vonku ho možno rýchlo opláchnuť alebo pohodlne umyť ručne či v umývačke riadu. Vďaka kompaktným rozmerom po zložení zaberú aj viaceré poháre v batohu minimum miesta. Trvácne a tvarovo vydarené vybavenie na bezstarostné chvíle na cestách.

Č. produktu: SOU-SBACC-101
Obsah: 4 ks
EAN: 4260364832518
Výrobca: Soulbottle
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Ďalšie informácie, použitie a čistenie
Právne informácie
Výrobca: products with Soul GmbH, Liegnitzer Straße 9, 33098, Paderborn, Nemecko, hello@soulbottles.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Soulbottle Soulcup Utopia

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.