Prírodná kozmetika TAUTROPFEN

Certifikovaná prírodná kozmetika

Objavte radu prírodnej starostlivosti s vysokokvalitnými a vybranými ingredienciami. Výrobky starostlivosti TAUTROPFEN obsahujú všetky dôležité zložky, ktoré tvoria dobrú a dobre premyslenú rutinu starostlivosti - od čistenia cez krémy a séra až po ošetrujúce oleje. Rady sú prispôsobené rôznym potrebám pleti a poskytujú pleti všetko, čo potrebuje.

Marken / TAUTROPFEN

TAUTROPFEN: 18 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť bola založená v roku 1980 dvoma „deťmi hippies“, ktoré márne hľadali zdravú a prirodzenú starostlivosť o pleť. Myšlienka: vytvoriť čisté a udržateľné produkty starostlivosti, ktoré sú nefalšované a starostlivo vyrobené, aby poskytovali ľuďom to najlepšie z hľadiska ich starostlivosti a pohody. S prísadami, ktoré sú neškodné pre telo i dušu. Z tohto nápadu vznikla spoločnosť: TAUTROPFEN.

Na prírodné výrobky na starostlivosť o tvár a telo od spoločnosti TAUTROPFEN sa používajú iba tie najlepšie suroviny z voľne rastúcich rastlín z kontrolovaného organického alebo Demeter pestovania. Inovatívne biotechnologické zloženie zaručuje riešenia, ktoré sú dokonale prispôsobené individuálnym potrebám pokožky.

Vyhýbanie sa živočíšnym extraktom, parabénom, silikónom, mikroplastom, ropným derivátom a syntetickým farbivám je pre TAUTROPFEN najvyššou prioritou - značka podporuje aj rôzne medzinárodné projekty trvalej udržateľnosti. Vyrába sa výlučne v Nemecku.