Prírodná kozmetika TAUTROPFEN

Prispôsobené produkty individuálnym potrebám pokožky

TAUTROPFEN: 20 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť bola založená v roku 1980 dvoma „deťmi hippies“, ktoré márne hľadali prirodzenú starostlivosť o pleť. Myšlienka: vytvoriť čisté a udržateľné produkty starostlivosti, ktoré sú originálne a starostlivo vyrábané, aby ľuďom poskytli to najlepšie z prírody pre ich starostlivosť. S prísadami, ktoré sú bezpečné pre telo i dušu. Z tejto myšlienky sa zrodila spoločnosť: TAUTROPFEN.

Na 100 % prírodné produkty starostlivosti o tvár a telo od TAUTROPFEN sa používajú len tie najlepšie suroviny z rastlinného sveta s vysokokvalitnými prírodnými ingredienciami, ktoré prednostne pochádzajú z voľných zberov, kontrolovaného ekologického pestovania alebo pestovania Demeter. Inovatívne biotechnologické receptúry zaručujú riešenia, ktoré sú dokonale prispôsobené individuálnym potrebám pleti.

Vyhýbanie sa živočíšnym výťažkom, parabénom, silikónom, mikroplastom, ropným derivátom a syntetickým farbivám je najvyššou prioritou spoločnosti TAUTROPFEN – značka tiež podporuje rôzne medzinárodné projekty udržateľnosti. Vyrobené výhradne v Nemecku.