Produkty na starostivosť o vlasy značky tek

Kefy na vlasy a hrebene vyrobené z čistých prírodných materiálov

Spoločnosť tek ponúka kefy na vlasy a hrebene vyrobené z čistých prírodných materiálov, ktoré optimálne podporujú krásu a zdravie vlasov. Dizajn nie je zanedbaný, ale hrá - naopak - veľkú úlohu! Rovnako ako udržateľnosť a ochrana životného prostredia.

Marken / tek

tek: 22 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť tek, založená v roku 1977 na základe nápadu Giulia Valsecchiho, sa na talianskom trhu umiestnila s jediným patentovaným produktom: kefa na vlasy s drevenými štetinami. Drevo bolo zvolené kvôli jeho optimálnym a špeciálnym vlastnostiam, ktoré ho predurčujú na použitie pre krásu a zdravie vlasov a tela.

Talianska spoločnosť tek od tohto roku vyrába svoje produkty výhradne s použitím prírodných materiálov - s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrába hrebene a kefy zo 100 % dreva s certifikátom FSC, ako aj avantgardné produkty pre kaderníkov so špeciálnym zameraním na ochranu životného prostredia. Každý jeden komponent drevených výrobkov je realizovaný podľa princípov trvalej udržateľnosti. Výrobky tek však spájajú talianske remeselné umenie s technológiou, pričom nezanedbávajú dizajn a módny vkus.

Značka sa rýchlo stala inovatívnou a uznávanou spoločnosťou - produkty tek boli dokonca vystavené v MOMA (Múzeum moderného umenia v New Yorku). Od roku 2000 je „keramický systém“ spoločnosti tek prvou kefou, ktorá bola vyrobená pomocou vesmírnej technológie. Týmto spôsobom si tek upevnil svoju vedúcu pozíciu v profesionálnom sektore, aby zaručil vlasovým stylistom a kaderníkom dokonalé spracovanie najvyššej kvality.

Výrobky tek sú 100 % ručne vyrábané v Taliansku. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou s dôrazom na dizajn a trendy, pričom nezabúdajú na tradíciu remeselného spracovania krajiny. Okrem toho spoločnosť tek garantuje výrobu šetrnú k životnému prostrediu v celom výrobnom reťazci.

Vlastnosti

  • Použité drevo pochádza z lesov so zodpovedným a správnym hospodárením.
  • Použitie prírodného kaučuku.
  • Konečná úprava sa vykonáva ručne pomocou ľanového oleja alebo karnaubského vosku.
  • Balenie je kartónové a má certifikát Well Managed Forest.