Verdesativa Upokojujúce a ošetrujúce maslo prodog, 25 ml

Chráni labky!

€ 12,89

(€ 515,60 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 25 ml

Ešte 7 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre citlivé oblasti psa
  • hydratuje a regeneruje
  • 100 % prírodné a bez vône

Často nakupované spolu s Wilda Siberica Detangling Pet Shampoo, 400 ml

Verdesativa Upokojujúce a ošetrujúce maslo prodog, 25 ml € 12,89 (€ 515,60 / l)
Wilda Siberica Detangling Pet Shampoo, 400 ml € 13,09 (€ 32,73 / l)
Celková cena: € 25,98
Popis

Toto ošetrujúce maslo chráni, hydratuje, upokojuje a regeneruje najcitlivejšie oblasti psa, ako sú labky a nos. Bambucké maslo a oleje z konope, ako aj sladké mandle vyživujú hlboko, zabezpečujú hladkosť a uľahčujú regeneráciu v prípade namáhaných plôch. Výrobok je 100 % prírodný, neparfumovaný, biologicky rozložiteľný a nie je škodlivý po požití alebo pri kontakte s očami.

Č. produktu: VER-9011
Obsah: 25 ml
EAN: 8032927359208
Výrobca: Verdesativa
Druh produktu: starostlivosť o zviera
Živočíšne druhy: pes
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Vegan Society
Zloženie (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E)

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Verdesativa Srl, Via Anchise 8, 00071, Pomezia (RM), Taliansko, verdesativa.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Verdesativa Upokojujúce a ošetrujúce maslo prodog

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (60%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
1 (20%)
2 hviezdičky
1 (20%)
1 hviezdička
0 (0%)

5 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder