Yogi Tea Bio čaj "Sladké sny", 17 čajových vrecúšok (34 g)

Jemný večerný odpočinok pre dobrý spánok

Novinka!

€ 4,39

(€ 129,12 / kg, vr. 19% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 17 čajových vrecúšok

Ešte 9 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • bylinný čaj s intenzívnou kvetinovou chuťou
  • s kvetmi harmančeka a chmeľu
  • obsahuje prírodný levanduľový olej

Často nakupované spolu s Yogi Tea Bio čaj pre šťastie, 30,60 g

Yogi Tea Bio čaj "Sladké sny", 17 čajových vrecúšok (34 g) € 4,39 (€ 129,12 / kg)
Yogi Tea Bio čaj pre šťastie, 30,60 g € 4,39 (€ 143,46 / kg)
Celková cena: € 8,78
Popis

Bio čaj "Sladké sny" kombinuje levanduľový olej s osvedčenými rastlinnými zložkami, aby vás po dlhom dni jemne upokojila.

Vlastnosti

  • Aromatická bylinná zmes: voňavý levanduľový olej dodáva intenzívne kvetinové chuťové tóny.
  • Jemný večerný odpočinok: jemná harmančeková kvetina podporuje večernú rutinu.
  • Ajurvédska harmónia: účinne upokojuje Vátu a zmierňuje prebytočnú Pittu.

Č. produktu: XAY-VKN-484300
Obsah: 34 g
EAN: 4012824407329
Výrobca: Yogi Tea
Highlighty: Novinky
Konzistencia/forma: sáčkový čaj
Druh produktu: čaj a čajové príslušenstvo
Vlastnosti: ajurvédske, bez lepku, bez laktózy, vegan
Certifikáty: pečiatka EÚ-BIO
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste
Obsah - čaje: porciovaný čaj
Čas lúhovania: 5 minút
Zloženie

Fenikel[1], Mäta pieporná[1], Citrónová tráva[1], 17 % Kvety harmančeka[1], Medovka lekárska[1], Šalvia[1], 5 % Kvety levandule[1], Kardamón (Elettaria cardamomum)[1], 1,5 % Chmeľ[1], 1,4 % Levanduľový olej[1], Muškátový oriešok[1]

  1. Z kontrolovanej ekologickej výroby
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Nemecko, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Yogi Tea Bio čaj "Sladké sny"