You & Oil Zubná pasta 5/1 - mandarínka + mäta, 90 g

Zubná pasta s cennými čajovníkovými a kokosovými olejmi

€ 7,19

(€ 79,89 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 90 g

Na sklade od: 28. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 30. októbra

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 6,83 / ks-5%
  • od 3 len € 6,47 / ks-10%
  • od 6 len € 5,89 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • zloženie bez fluoridov
  • na báze esenciálnych olejov
  • osviežuje dych
  • unisex unisex

Často nakupované spolu s Niyok Mätová ústna voda, 500 ml

You & Oil Zubná pasta 5/1 - mandarínka + mäta, 90 g € 7,19 (€ 79,89 / kg)
Niyok Mätová ústna voda, 500 ml € 9,29 (€ 18,58 / l)
Celková cena: € 16,48
Popis

Zubná pasta 5/1 bez fluoridu od spoločnosti You & Oil je vyrobená na báze esenciálnych olejov. Cenné oleje a výťažky z kokosu, čajovníka, mandarínky a ananásu osviežia váš dych už za niekoľko sekúnd a podporia čistý a upravený ústny dych. Príjemný pocit sviežosti poskytuje aj mentol. Je vhodná pre dospelých a deti od 7 rokov.

Č. produktu: XBO-SCT-BH02
Obsah: 90 g
EAN: 4779059700112
Výrobca: You & Oil
Druh produktu: ústna a zubná hygiena
Vlastnosti: bez fluoridu, bez sulfátov, unisex
Zloženie (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbit, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Sodium Chloride, Stevioside, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Citrus Nobilis (Mandarine Orange) Extract, Ananas Sativus Fruit Extrat, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mineral Salts, Charcoal Powder, Xanthan Gum, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene[1], Linalool[1]

  1. Prírodné zložky éterického oleja
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: You & Oil Zubná pasta 5/1 - mandarínka + mäta