Zhenobya Aleppo mydlo pre hostí Mignons, 120 g

Čisté ruky - svieži pocit

€ 5,99

(€ 49,92 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 120 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 5,69 / ks-5%
  • od 3 len € 5,39 / ks-10%
  • od 6 len € 4,91 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • s jemnou vôňou
  • rôzne tvary
  • vyrobené ručne
  • unisex unisex

Často nakupované spolu s Zhenobya Originálne Aleppo mydlo so 40 % vavrínového oleja, 170 g

Zhenobya Aleppo mydlo pre hostí Mignons, 120 g € 5,99 (€ 49,92 / kg)
Zhenobya Originálne Aleppo mydlo so 40 % vavrínového oleja, 170 g € 8,19 (€ 48,18 / kg)
Celková cena: € 14,18
Popis

Ručne vyrábané mydielka obsahujú olivový olej a vynikajú krásnymi tvarmi (srdce, koleso, list, kosoštvorec). Sú príjemne jemné na použitie a majú osviežujúcu jemnú vôňu.

Č. produktu: XDK-ZHE-320058
Obsah: 120 g
EAN: 4260170320148
Výrobca: Zhenobya
Druh produktu: mydlo
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex
Percento tuku: 1 %
Balenie: cestovná veľkosť
Zloženie (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hydroxyde, Aqua

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Zhenobya Aleppo mydlo pre hostí Mignons

4 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,7 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (66%)
4 hviezdičky
3 (33%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

9 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 4 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder