100% Pure Whipped Body Butter, Coconut (96 g)

Hydratuje do hĺbky a intenzívne ošetruje

€ 29,49

(€ 307,19 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Vôňa: Coconut

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • obzvlášť krémová textúra
  • príjemná vôňa
  • bez lepku bez lepku
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s 100% Pure Shower Gel, Honey Almond (474 ml)

100% Pure Whipped Body Butter, Coconut (96 g) € 29,49 (€ 307,19 / kg)
100% Pure Shower Gel, Honey Almond (474 ml) € 29,49 (€ 62,22 / l)
Celková cena: € 58,98
Popis

Bohaté telové maslá od 100% Pure pozostávajú z drahých rastlinných masiel z avokáda, bambuckého masla a manga, a preto sú bohaté na zložky proti starnutiu a antioxidanty. Neobsahujú žiadnu pridanú vodu, a preto sú ideálnou hydratačnou starostlivosťou.

Aplikácia: po sprchovaní, kúpaní alebo podľa potreby jemne vmasírujte do pokožky a naneste najmä na suché oblasti pokožky.

Č. produktu: 100PCP-1BWBBC
Obsah: 96 g
EAN: 843585102413
Výrobca: 100% Pure
Konzistencia/forma: maslo
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bez lepku, vegan
Vône: medová, kokosová, levanduľová, mandľová, vanilková
Všeobecné informácie: nová receptúra
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: dóza
Zloženie (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Arachidyl Alcohol[2], Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Vegetable Glycerin, Isoamyl Laurate (From Beets), Jojoba Esters, Lauryl Laurate[2], Behenylalkohol[2], Squalane (Olive Squalane), Coco Caprylate/Caprate[2], Cetyl Palmitate[2], Arachidyl Glucoside[2], Natural Coconut Flavor, Glyceryl Stearate[2], Rosa Damascena Distillate, Tocopherol (Vitamin E), Camellia Sinensis Leaf[1], Chamomilla Recutita, Chrysanthemum Coccineum (Chrysanthemum) Flower, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower[1], Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower[1], Chondrus Crispus, Oryza Sativa (Rice) Starch, Phytic Acid, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Polysaccharide, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol[3]

  1. Bio
  2. Rastlinného pôvodu
  3. Zložka éterických olejov
Poznámky k zmenám receptúr a balenia
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Spojené štáty, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Splnomocnený zástupca ako zodpovedná osoba EÚ: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Írsko, info@msl.io, msl.io

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: 100% Pure Whipped Body Butter

8 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (46%)
4 hviezdičky
3 (23%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (7%)
1 hviezdička
3 (23%)

13 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 8 recenzií v iných jazykoch.