Prírodná kozmetika od allegro natura

Talianske výrobky pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy

allegro natura je skratka pre výrobky, ktoré sa vyrábajú spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez testovana na zvieratách a ekologicky udržateľnými. Nádherné kozmetické výrobky a výrobky starostlivosti, ktoré nezaťažujú ekosystém a rešpektujú prírodu a pokožku.

Marken / allegro natura

allegro natura: 77 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

allegro natura je malý výrobca so sídlom v provincii Turín, v ktorom sa vyrábajú prírodné kozmetické výrobky, prírodné čistiace prostriedky, rastlinné sviečky a éterické oleje.

Neustále hľadáme nové suroviny, ktoré sú biologicky rozložiteľné a pochádzajú z kontrolovaného organického pestovania. Uprednostňujú sa dodávatelia z okolitého prostredia a ich poľnohospodárstvo je prísne kontrolované. allegro natura pripisuje veľký význam skutočnosti, že dodávatelia surovín sa riadia rovnakou filozofiou ako oni. Existujú napríklad zmluvy s dodávateľmi, ktorí sa špecializujú na výrobu povrchovo aktívnych látok, aby sa zaviazali k zalesňovacím programom. Okrem toho sa dbá na to, aby boli všetky suroviny certifikované a kontrolované počas celého výrobného procesu.

Výrobky allegro natura podliehajú prísnym kontrolám a sú označené nasledujúcimi certifikátmi:

  • Leaping Bunny
  • Vegan Society
  • AIAB
  • Lifegate