Prírodná kozmetika od allegro natura

Talianska kozmetika na tvár, telo a vlasy

Značka allegro natura ponúka produkty, ktoré sú vyrábané ekologicky, bez testovania na zvieratách a ekologicky udržateľným spôsobom. Kozmetika a ošetrujúce produkty, ktoré nezaťažujú ekosystém a rešpektujú prírodu a pokožku.

Nakupovať podľa kategórií

Marken / allegro natura

allegro natura: 56 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

allegro natura je malý výrobca so sídlom v provincii Turín, v ktorom sa vyrábajú prírodné kozmetické výrobky, prírodné čistiace prostriedky, rastlinné sviečky a éterické oleje.

Spoločnosť neustále hľadá nové suroviny, ktoré sú biologicky rozložiteľné a pochádzajú z kontrolovaného organického pestovania. Uprednostňujú sa dodávatelia z okolitého prostredia a ich poľnohospodárstvo je prísne kontrolované. Spoločnosť allegro natura pripisuje veľký význam skutočnosti, že dodávatelia surovín sa riadia rovnakou filozofiou ako oni. Existujú napríklad zmluvy s dodávateľmi, ktorí sa špecializujú na výrobu povrchovo aktívnych látok, aby sa zaviazali k zalesňovacím programom. Okrem toho sa dbá na to, aby boli všetky suroviny certifikované a kontrolované počas celého výrobného procesu.

Výrobky allegro natura podliehajú prísnym kontrolám a sú označené nasledujúcimi certifikátmi:

  • Leaping Bunny
  • Vegan Society
  • AIAB
  • Lifegate