alva Naturkosmetik

Objavte celý rad produktov značky alva v Ecco Verde!

Produkty alva sú vyrobené z kontrolovaných ekologických surovín a sú teda zárukou kvalitnej a efektívnej starostlivosti!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / alva

alva: 40 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Cez desaťročia výskumu spoločnosť alva Naturkosmetik zostavila rozsiahly repertoár vedomostí a know-how. Vášnivý prístup k vede a s tým spojené snahy o zlepšenie už aj tak kvalitných produktov vedú k ďalšiemu výskumu. Výsledkom sú výnimočné produkty, ktoré stanovujú štandardy z hľadiska účinnosti, výsledkov, kompatibility a ekologickej udržateľnosti – pre ľudí, zvieratá a životné prostredie.

Pri výrobe produktov alva sa používajú len tie najkvalitnejšie ingrediencie, najmä z kontrolovaného ekologického pestovania. Pokiaľ je to možné, používajú sa len nerafinované oleje, pretože tým sú zachované všetky podstatné zložky. Vďaka prirodzenosti surovín dokáže pokožka čo najlepšie využiť ošetrujúce produkty a vlastné funkcie pokožky sa začnú normalizovať a regenerovať. Źiadny z produktov nie je komedogénny vďaka prírodným zložkám.

Od vývoja produktov starostlivosti až po výrobu je výskumný tím alva v neustálom kontakte s dermatologickými a univerzitnými organizáciami, skúsenými lekármi a akademickými odborníkmi, aby bol schopný zaručiť najvyššiu kvalitu, najlepšiu možnú účinnosť a kožnú kompatibilitu.

Produkty alvabez:

  • parabénov,
  • minerálnych olejov a parafínov,
  • povrchovo aktívnych látok laureth a lauryléter sulfátu,
  • syntetických fixačných prostriedky na parfumy
  • a bez testovania na zvieratách!