Prírodná kozmetika značky Antos

Celý sortiment talianskej značky

Spoločnosť Antos bola založená v 90. rokoch na kopcoch Monferrato. Kozmetika sa vyrába z rastlinných výťažkov a prírodných prísad podľa jednoduchých, ale účinných receptúr. Filozofiou spoločnosti Antos je ponúknuť produkty bez obsahu alkoholu, ktorých kreatívne, svieže receptúry obsahujú iba minimum prísad - vrátane iba základných zložiek.

Nakupovať podľa kategórií

Antos: 146 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Antos používa suroviny, ktoré boli certifikované alebo schválené ECOCERTom, ako aj liečivé byliny z certifikovaného ekologického pestovania.

Antos produkty sú a sú vyrábané v Taliansku

  • Jednoducho: málo, ale účinných zložiek.
  • Kreatívne: pokiaľ ide o zmesi prírodných zložiek.
  • S podstatou: s minimálnym balením.
  • Čerstvo: kozmetika Antos používa minimum konzervačných látok - všetky výrobky sú čo najčerstvejšie!

Vône vybrané spoločnosťou Antos sú nealergénne a ako také certifikované spoločnosťou IFRA. To isté sa schvaľuje aj podľa noriem napríklad ICEA a AIAB a boli starostlivo vybrané na základe ich kožnej znášanlivosti. Okrem toho, výrobky obsahujú iba malé množstvo (1%) alebo menej.

Antos zvyčajne do svojich výrobkov nepridáva viac ako 0,1 - 0,3% vône (v množstvách uvedených v karte bezpečnostných údajov o vôni). Tieto parfumy nemajú negatívny vplyv na rovnováhu pokožky alebo životného prostredia a sú syntetickými zmesami, ktoré sa získavajú hlavne zo spracovania éterických olejov. Spĺňajú normy, ktoré zakazujú používanie potenciálne alergénnych látok.