Certifikovaná dekoratívna kozmetika od BAIMS Natural Makeup

Vegánske produkty pre maximálnu starostlivosť o pleť

Nemecko-brazílska značka BAIMS vytvára moderné produkty s čistými ingredienciami, ktoré zároveň ponúkajú vysokú kryciu schopnosť, pigmentáciu a trvácnosť. Pestrý sortiment so 100% prírodnými surovinami podčiarkne krásu a vitalitu vašej pokožky. Produkty BAIMS zaujmú aj znovuplniteľnými a ekologickými bambusovými obalmi.

Nakupovať podľa kategórií

BAIMS: 35 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Sú dve veci, na ktorých značke BAIMS záleží: pleť a jednanie s prírodou. S týmto prístupom a vďaka veľkej vášni sa zakladateľka Luisa Baims-Albrecht a jej manžel Bernd rozhodli vytvoriť inovatívne líčidlá, o ktorých sú nielen presvedčení, ale ktoré sa dokonca stali Quality-Leader pre certifikovanú dekoratívnu kozmetiku v Brazílii.

Úspešný príbeh sa začal v roku 2015 koncepciou a uvedením produktu na brazílsky trh a vďaka veľkému náporu tam si môžu európski zákazníci užiť aj udržateľný sortiment make-upu vo veľmi krátkom čase.
Prírodný a bohatý kozmetický rad od BAIMS je prvou certifikovanou prírodnou kozmetikou, ktorá vo svojich produktoch využíva surovinu BBA™ (Bio Behenic Active). Táto aktívna zložka, extrahovaná zo stromu Pentaclethra Macroloba, má schopnosť hĺbkovo hydratovať a zároveň vyživovať pokožku.

S elegantným a moderným dizajnom BAIMS dôsledne presadzuje prírodnú filozofiu: obal je z veľkej časti vyrobený z bambusu alebo trvalo udržateľného pestovania dreva a prináša výhodu ekologického konceptu náplne.

Všetky produktdy od BAIMS sú certifikované:

  • ECOCERT - Cosmos Organic: bio kvalita s minimálne 95 % obsahom rastlinných zložiek.
  • PETA - Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami: cruelty-free.
  • The Vegan Society: celý produkt je rastlinného pôvodu a úplne bez živočíšnych zložiek.