Prírodná kozmetika BeOnMe

Prírodná starostlivosť z Talianska

Značka BeOnMe vyvíja organickú kozmetiku vyrobenú v Taliansku a certifikovanú Ecocert® pre skutočných milovníkov prírody, ktorí oceňujú účinnosť čistých a vysokokvalitných surovín, majú ohľad na životné prostredie a uvedomujú si dôležitosť udržateľného životného štýlu. Boli vyvinuté na podporu zdravej rutiny krásy a na uspokojenie potrieb všetkých typov pleti. Obsahujú vegánske a ekologicky udržateľné zložky, ktoré boli vybrané pre ich účinnosť.

Marken / BeOnMe

BeOnMe: 41 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Malá spoločnosť BeOnMe sídli v krásnom Južnom Tirolsku, kde skutoční milovníci prírody vyvíjajú a vyrábajú udržateľnú a prírodnú kozmetiku s vášňou, experimentovaním, zvedavosťou, kreativitou a dôkladnosťou. Produkty majú byť príspevkom k udržateľnosti a zodpovednému využívaniu životného prostredia a zdrojov.

Značka sa zrodila z túžby po vlastnej kreativite a z vlastného hľadania čistej, prírodnej kozmetiky. Preto sú zloženia z prírodných a organických zložiek testované a skúšané v ich vlastných laboratóriách. Okrem toho sa celý sortiment výrobkov vyrába výlučne v Taliansku.

Spoločnosť BeOnMe koná, vyvíja a vyrába podľa etického kódexu, ktorý sa riadi čestnosťou, poctivosťou, spravodlivosťou a rešpektovaním hodnôt. Táto etika presahuje rámec koncepcie a zahŕňa aj spoločenskú zodpovednosť samotnej spoločnosti BeOnMe. Preto sa spoločnosť rozhodla zaviazať sa, že 3 % svojho ročného zisku venuje na charitu.

Výrobky spoločnosti BeOnMe sú:

  • certifikované ECOCERT,
  • 100 % vegana a netestované na zvieratách,
  • čisto prírodné,
  • bez alergénov,
  • bez syntetických zložiek
  • a balené v recyklovateľných obaloch.