Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse, 100 ml

Balzam s kyslým pH s bio kivi, ideálny pre kučeravé vlasy

€ 17,39

(€ 173,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,17 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre vlnité a kučeravé vlasy
  • s fermentovanou ryžovou vodou a pantenolom
  • hydratuje, upravuje a pôsobí proti krepovateniu
  • kyslá pH receptúra, dodáva lesk bez zaťaženia

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml

Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse, 100 ml € 17,39 (€ 173,90 / l)
Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml € 12,29 (€ 122,90 / l)
Celková cena: € 29,68
Popis

Acidic Curly Hair Rinse značky Biofficina Toscana je ošetrenie 2 v 1 s kyslým pH určené na vlnité a kučeravé vlasy. Zloženie obsahuje organický toskánsky kivi extrakt s hydratačnými, antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s pantenolom a fermentovanou ryžovou vodou, ktoré pomáhajú bojovať proti suchosti a udržiavať vlasy jemné a hydratované.

Zloženie je obohatené o extrakty zo semien ľanu a chia s uhladzujúcim, spevňujúcim a účinkom proti krepovateniu. Synergia zložiek pomáha podporovať definíciu kučier a pripravuje vlasy na následný styling, zatiaľ čo organické extrakty z citróna a sladkého pomaranča a hydrolát z kvetov pomarančovníka prispievajú k žiarivosti. Vlasy sú jemné, ľahké a lesklé bez zaťaženia. Vôňa sa vyznačuje prirodzenou vôňou hydrolátu z kvetov pomarančovníka.

Vlastnosti

  • Na vlnité a kučeravé vlasy
  • S organickým toskánskym kivi, pantenolom a fermentovanou ryžovou vodou
  • S extraktmi zo semien ľanu a chia
  • Hydratačný, uhladzujúci, účinok proti krepovateniu a ochranný účinok
  • Pomáha bojovať proti suchosti a podporuje definíciu kučier
  • Dodáva žiarivosť a pripravuje vlasy na styling
  • Zloženie s kyslým pH, ktoré nezaťažuje vlasy

Použitie

Rovnomerne nastriekajte na vlhké vlasy po umytí a pokračujte obvyklým stylingom alebo sušením.

Č. produktu: BTO-0246
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140491730
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: pre každý typ , krepovité , kučeravé
Vlastnosti: Curly Girl Method Approved, testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Glycerin, Oryza Sativa Extract, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Panthenol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Xylit, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Dehydroacetic Acid, Caprylic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citricacid, Benzoic Acid, Sodium Surfactin, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse

7 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (42%)
4 hviezdičky
3 (21%)
3 hviezdičky
3 (21%)
2 hviezdičky
2 (14%)
1 hviezdička
0 (0%)

14 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 7 recenzií v iných jazykoch.