Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Posilňujúce ošetrenie vlasov bez zaťaženia

€ 12,19

(€ 60,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 11,33 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre vlnité, kučeravé alebo jemné vlasy
  • s olivovým olejom a rastlinnými extraktmi
  • obnovuje, upravuje a pôsobí ako antioxidant
  • vyživuje a dodáva objem bez zaťaženia

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,19 (€ 60,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 26,38
Popis

Conditioning Hair Repair Mask značky Biofficina Toscana je výživné a uhladzujúce ošetrenie určené na vlnité, kučeravé alebo jemné vlasy. Receptúra obsahuje organický extra panenský toskánsky olivový olej s označením IGP, bohatý na polyfenoly a nenasýtené mastné kyseliny a s antioxidačnými, zjemňujúcimi a ochrannými vlastnosťami.

Zloženie je obohatené o organické extrakty z brečtanu, žihľavy, šalvie, pagaštanu konského a tymianu s posilňujúcimi a normalizačnými vlastnosťami, ako aj o skvalán a bisabolol rastlinného pôvodu. Rekonštrukčný a uhladzujúci účinok vyživuje dĺžky vlasov a pomáha im dodať objem, plnosť a žiarivosť bez zaťaženia. Vôňa sa vyznačuje sviežimi bylinnými tónmi mäty a šalvie získanými z éterických olejov.

Vlastnosti

  • Na vlnité, kučeravé alebo jemné vlasy
  • S organickým extra panenským toskánskym olivovým olejom s označením IGP
  • S organickými extraktmi z brečtanu, žihľavy, šalvie, pagaštanu konského a tymianu
  • Restrukturalizujúci, zjemňujúci, antioxidačný a ochranný účinok
  • Vyživuje a pomáha dodať vlasom plnosť a objem bez zaťaženia
  • So skvalánom a bisabololom so zjemňujúcimi vlastnosťami
  • Možno používať aj ako zábal pred umytím so šampónom

Použitie

Naneste na vlasy, nechajte niekoľko minút pôsobiť a dôkladne opláchnite. Možno používať aj ako zábal pred umytím šampónom, pričom ho nechajte pôsobiť pred umytím vlasov.

Č. produktu: BTO-0104
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140490047
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: krepovité , kučeravé , poškodené
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Glycerin, Xanthan Gum, Sorbit, Mentha Piperita Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Linalool, Limonene

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask

628 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
675 (65%)
4 hviezdičky
233 (22%)
3 hviezdičky
76 (7%)
2 hviezdičky
29 (2%)
1 hviezdička
20 (1%)

1033 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 628 recenzií v iných jazykoch.