Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml

Ochrana vlasov pred teplom stylingových nástrojov s lykopénom

€ 20,49

(€ 204,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 2 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 19,05 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy vlasov
  • s paradajkou, aminokyselinami a rastlinnými proteínmi
  • ošetruje a pôsobí proti krepovateniu
  • chráni pred teplom až do 230 °C
  • testované na nikel testované na nikel
  • unisex unisex

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,19 (€ 60,95 / l)
Celková cena: € 32,68
Popis

Hair Heat Protectant značky Biofficina Toscana je bezoplachové ošetrenie pre všetky typy vlasov, vyvinuté na ich ochranu pred teplom z fénu, žehličky a ďalších stylingových nástrojov až do 230 °C. Receptúra obsahuje Active Lipo Extract zo šupiek organických toskánskych paradajok bohatý na lykopén v kombinácii s komplexom aminokyselín rastlinného pôvodu a hydrolyzovanými proteínmi.

Zloženie ďalej obsahuje polymér získaný zo semien guarany, ktorý vytvára na vlasovom vlákne ochranný film a pomáha obmedzovať poškodenie spôsobené tepelným stylingom. Aminokyseliny a rastlinné proteíny prispievajú k zlepšeniu jemnosti, žiarivosti a rozčesateľnosti vlasov, zatiaľ čo kondicionačný a uhladzujúci účinok pomáha bojovať proti krepovateniu a statickej elektrine. Ideálny pred sušením alebo použitím žehličky, zanecháva vlasy jemné, žiarivé a ľahko rozčesateľné. Vôňa sa vyznačuje sladkými citrusovými tónmi.

Vlastnosti

  • Na všetky typy vlasov
  • Ochrana pred teplom až do 230 °C
  • S Active Lipo Extract z organických toskánskych paradajok
  • S aminokyselinami rastlinného pôvodu a hydrolyzovanými proteínmi z baobabu a quinoi
  • Tepelná ochrana, kondicionovanie a ochrana proti krepovateniu
  • Pomáha chrániť vlasové vlákno pred poškodením spôsobeným tepelným stylingom
  • Uľahčuje rozčesávanie a pomáha znižovať statickú elektrinu
  • Prispieva k zanechaniu jemných a žiarivých vlasov

Použitie

Naneste primerané množstvo produktu na umyté a uterákom presušené vlasy, rozotrite po dĺžkach, potom vlasy rozčešte a pokračujte sušením alebo tepelným stylingom. Neoplachujte.

Č. produktu: BTO-0356
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140493130
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: styling vlasov
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, unisex
Vône: citrusová
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Adansonia Digitata (Baobab) Seed Extract, Threonine, Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Hydrolyzed Quinoa, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Benzyl Salicylate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Dehydroacetate, Citronellol, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Limonene, Lactic Acid, Linalool, Benzaldehyde

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Hair Heat Protectant