Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil, 100 ml

Účinne odstraňuje make-up a nečistoty

€ 18,19

(€ 181,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 7 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,91 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • s paradajkou, šípkovým olejom a skvalánom
  • vyživuje, pôsobí ako antioxidant a chráni
  • odstraňuje make-up, čistí a vyživuje v jednom kroku

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil, 100 ml € 18,19 (€ 181,90 / l)
Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,29 (€ 66,45 / l)
Celková cena: € 31,48
Popis

Make-up Remover Gel Oil značky Biofficina Toscana je čistiaci a odličovací prípravok na tvár s gélovo-olejovou textúrou, vhodný pre všetky typy pleti. Jemne odstraňuje make-up a nečistoty a pri kontakte s vodou sa emulguje a mení na ľahko opláchateľné mlieko. Možno ho používať aj bez oplachovania ako výživné a zjemňujúce ošetrenie.

Zloženie obsahuje organický toskánsky extrakt z paradajok, prirodzene bohatý na antioxidanty, ktorý pomáha chrániť pleť pred oxidačným stresom a účinkami znečistenia. Organické oleje zo šípky a slnečnice spolu s rastlinným skvalánom poskytujú výživné, zjemňujúce, hydratačné a ochranné vlastnosti, zatiaľ čo tenzidy rastlinného pôvodu jemne čistia. Pleť je čistá, jemná a pružná. Vôňa sa vyznačuje modernými kvetinovými a ovocnými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre všetky typy pleti
  • Odstraňuje make-up a nečistoty
  • S organickým toskánskym extraktom z paradajok
  • S organickými olejmi zo šípky a slnečnice a rastlinným skvalánom
  • Čistiaci, výživný, zjemňujúci a ochranný účinok
  • Pomáha chrániť pleť pred oxidačným stresom a účinkami znečistenia
  • Pri kontakte s vodou sa mení na ľahko opláchateľné mlieko
  • Možno používať aj bez oplachovania ako výživné ošetrenie

Použitie

Ako odličovač masírujte na suchej pokožke, aby sa make-up rozpustil, a potom odstráňte navlhčeným tampónom alebo handričkou. Ako čistiaci prípravok vmasírujte do suchej alebo navlhčenej pokožky, pridajte vodu a emulgujte, až kým nevznikne mlieko, potom opláchnite. Ako výživné ošetrenie naneste na čistú pokožku a krúživými pohybmi vmasírujte až do úplného vstrebania bez oplachovania.

Č. produktu: BTO-0224
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140491563
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: odstraňovanie make-upu
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: kvetinová, ovocná
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, C13‐15 Alkane, Squalen, Aqua, Sucrose Laurate, Parfum, Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Citral, Geraniol, Cumarin, Limonene, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Benzyl Alcohol, Citricacid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
7 (50%)
4 hviezdičky
3 (21%)
3 hviezdičky
1 (7%)
2 hviezdičky
1 (7%)
1 hviezdička
2 (14%)

14 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.