Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0, 100 ml

Jemné a upokojujúce pleťové tonikum s toskánskym bio slezom

€ 17,39

(€ 173,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,17 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre jemnú a reaktívnu pleť
  • s kyselinou hyalurónovou, aloe a medovkou
  • hydratuje, zvláčňuje a chráni
  • pomáha obnoviť rovnováhu pH pokožky
  • testované na nikel testované na nikel
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s HEJ ORGANIC Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0, 100 ml € 17,39 (€ 173,90 / l)
HEJ ORGANIC Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml € 15,39 (€ 513,00 / l)
Celková cena: € 32,78
Popis

Upokojujúce pleťové tonikum 2.0 od Biofficina Toscana je hydratačné a upokojujúce tonikum určené na citlivú a reaktívnu pleť. Zloženie obsahuje sliz zo slezu organického toskánskeho pestovania s hydratačnými, zjemňujúcimi a osviežujúcimi vlastnosťami v synergii s aloe vera, organickou medovkovou vodou a extraktmi z nechtíka a rebríčka. Pomáha vyrovnávať pH pokožky po čistení a pripravuje ju na následné pleťové ošetrenia.

Zloženie je obohatené o kyselinu hyalurónovú s rôznou molekulovou hmotnosťou, ktorá prispieva k zadržiavaniu hydratácie, a derivát ovsa získaný procesom hyperfermentácie, bohatý na antioxidanty a aminokyseliny. Kombinácia aktívnych látok pomáha bojovať proti suchosti a zanecháva pleť jemnú, hydratovanú, zjednotenú a vyhladenú. Vôňa sa vyznačuje jemnými a sladkými kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Na citlivú a reaktívnu pleť
  • So slizom zo slezu organického toskánskeho pestovania
  • S aloe vera, organickou medovkovou vodou, nechtíkom a rebríčkom
  • S kyselinou hyalurónovou s rôznou molekulovou hmotnosťou
  • S derivátom ovsa získaným hyperfermentáciou
  • Upokojujúci, hydratačný, zjemňujúci a ochranný účinok
  • Pomáha vyrovnávať pH pokožky po čistení
  • Zanecháva pleť jemnú, zjednotenú a vyhladenú

Použitie

Po vyčistení naneste priamo na tvár rukami a jemne vmasírujte až do vstrebania bez použitia vatových tampónov. Pokračujte následným pleťovým ošetrením.

Č. produktu: BTO-0334
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140492744
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: kvapalina, sprej
Druh produktu: pleťová voda/tonikum
Typ pokožky: citlivá
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
PAO: 6 mesiacov
Balenie: fľaša s rozprašovačom/sprej
Zloženie (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Betaine, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Achillea Millefolium Extract[1], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citronellol, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol, Geraniol

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder