Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner, 150 ml

Leave-in posilňujúce ošetrenie s fytokeratínom

€ 16,19

(€ 107,93 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 150 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 15,05 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suché, oslabené, chemicky ošetrené alebo farbené vlasy
  • s toskánskymi bio gaštanmi
  • hydratuje, chráni, posilňuje a pôsobí proti krepovateniu
  • bez oplachovania, uľahčuje rozčesávanie bez zaťaženia

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner, 150 ml € 16,19 (€ 107,93 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 30,38
Popis

SOS Chestnut Instant Conditioner značky Biofficina Toscana je bezoplachové ošetrenie určené na suché, oslabené, chemicky ošetrené alebo farbené vlasy. Receptúra obsahuje biotekutý extrakt z organického toskánskeho gaštanu s hydratačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s rastlinným keratínom s posilňujúcim a spevňujúcim účinkom.

Biotekutý extrakt z gaštanu vytvára na dĺžkach vlasov ochranný film, ktorý pomáha zachovať hydratáciu a chrániť vlasové kutikuly, vďaka čomu je obzvlášť vhodný na vlasy poškodené chemickým ošetrením alebo farbením. Organické extrakty zo semien ľanu a žihľavy dopĺňajú zloženie, zatiaľ čo kondicionačný účinok a účinok proti krepovateniu uľahčujú rozčesávanie bez zaťaženia. Vlasy sú jemné, hydratované a uhladené. Vôňa sa vyznačuje hrejivými a príjemnými tónmi.

Vlastnosti

  • Na suché, oslabené, chemicky ošetrené alebo farbené vlasy
  • S biotekutým extraktom z organického toskánskeho gaštanu
  • S rastlinným keratínom a organickým extraktom zo semien ľanu
  • Hydratačný, ochranný, posilňujúci účinok a účinok proti krepovateniu
  • Pomáha zachovať hydratáciu a chrániť vlasové kutikuly
  • Okamžite rozčesáva bez zaťaženia
  • Bezoplachové zloženie

Použitie

Nastriekajte na umyté a uterákom presušené vlasy alebo na ruky a rozotrite po dĺžkach. Neoplachujte. Možno používať samostatne alebo v kombinácii s maskou z radu SOS Chestnut.

Č. produktu: BTO-0259
Obsah: 150 ml
EAN: 8003140491907
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: farbené , suché
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Citricacid, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. Z bio pestovania
O produktovom rade s gašatnom SOS
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner

4 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
10 (58%)
4 hviezdičky
2 (11%)
3 hviezdičky
4 (23%)
2 hviezdičky
1 (5%)
1 hviezdička
0 (0%)

17 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 4 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder