Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream, 50 ml

Nočné vyživujúce a zjednocujúce ošetrenie s Rubiox® 2.0

€ 31,99

(€ 639,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 29,75 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zrelú pleť s pigmentovými škvrnami
  • s Rubiox® 2.0 a opunciou
  • zjednocuje, rozjasňuje a pôsobí ako antioxidant
  • znižuje viditeľnosť pigmentových škvŕn
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Avril Day Cream for Dry & Sensitive Skin, 50 ml

Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream, 50 ml € 31,99 (€ 639,80 / l)
Avril Day Cream for Dry & Sensitive Skin, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / l)
Celková cena: € 40,08
Popis

Tone Perfecting Night Cream značky Biofficina Toscana je výživné pleťové ošetrenie určené na zníženie viditeľnosti pigmentových škvŕn a zjednotenie a rozjasnenie vzhľadu pleti. Zloženie obsahuje Rubiox® 2.0, aktívnu látku z organických toskánskych čiernych ríbezlí, malín a šípok, prirodzene bohatú na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pleť pred oxidačným stresom.

Zloženie je obohatené o aktívnu látku získanú z kvetov margaréty, ktorá pomáha znižovať viditeľnosť pigmentových škvŕn súvisiacich s vekom a zjednocovať vzhľad pleti. Extrakt z opuncie talianskeho pôvodu poskytuje hydratačné a antioxidačné vlastnosti, zatiaľ čo bambucké maslo, glycerín a oleje rastlinného pôvodu dopĺňajú zloženie o výživný, zjemňujúci a hydratačný účinok. Bohatá textúra vyživuje bez zaťaženia a pri pravidelnom používaní pomáha zanechať pleť jemnú, hydratovanú a viditeľne zjednotenú.

Vlastnosti

  • Nočné ošetrenie pleti s pigmentovými škvrnami a nerovnomerným tónom
  • S Rubiox® 2.0 z organických toskánskych čiernych ríbezlí, malín a šípok
  • S aktívnou látkou získanou z kvetov margaréty
  • S extraktom z opuncie talianskeho pôvodu
  • S bambuckým maslom, glycerínom a rastlinnými olejmi
  • Zjednocujúci, rozjasňujúci, antioxidačný a výživný účinok
  • Pomáha znižovať viditeľnosť pigmentových škvŕn
  • Bohatá a výživná textúra, ktorá nezaťažuje

Použitie

Večer naneste na tvár, krk a dekolt a jemne masírujte až do úplného vstrebania.

Č. produktu: BTO-0339
Obsah: 50 ml
EAN: 8003140492768
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh starostlivosti: nočná
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: ovocná
Upozornenie: len na vonkajšie použitie, skladujte produkt v bezpečí a mimo dosahu detí
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, C15-19 Alkane, Caprylic/Capric Triglyceride, C 14-22 Alcohol, Vegetable Oil, Bellis Perennis Flower Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan Olivate, Benzyl Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Parfum, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Rosa Canina Fruit Extract[1], Glyceryl Laurate, Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Opuntia Ficus Indica Stem Extract, Citric Acid, Phenylethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder