Biofficina Toscana Untangling Anti-Frizz Lotion, 100 ml

Zanecháva vlasy jemné, žiarivé a príjemne voňavé

€ 13,99

(€ 139,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 13,01 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre krepovité vlasy, ktoré sa ťažko rozčesávajú
  • s Uviox®-Oleox® a sójovými proteínmi
  • uľahčuje rozčesávanie, pôsobí proti krepovateniu a ako antioxidant
  • ľahká sprejová receptúra, vhodná aj na suché vlasy

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Untangling Anti-Frizz Lotion, 100 ml € 13,99 (€ 139,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 28,18
Popis

Untangling Anti-Frizz Lotion značky Biofficina Toscana je ľahké sprejové ošetrenie určené na rozčesávanie a uhladenie vlasov a potlačenie ich krepovatenia. Zloženie obsahuje patentovanú synergickú kombináciu Uviox®-Oleox®, získanú z výliskov organického červeného hrozna z Chianti a organických toskánskych zelených olív, s antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami.

Zloženie je obohatené o rastlinné sójové proteíny s kondicionačným a uhladzujúcim účinkom, organický toskánsky med, organický jojobový olej a rastlinné extrakty z ovsa, ľanu, slezu a ibiša. Urea a glycerín dopĺňajú zloženie svojimi zvlhčujúcimi vlastnosťami. Mlieko uľahčuje rozčesávanie, pomáha redukovať krepovatenie a zanecháva vlasy jemné a uhladené bez zaťaženia. Vôňa sa vyznačuje jemnými ovocnými a kvetinovými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na krepovité vlasy, ktoré sa ťažko rozčesávajú
  • S patentovanou synergickou kombináciou Uviox®-Oleox®
  • S rastlinnými sójovými proteínmi, organickým toskánskym medom a jojobovým olejom
  • Rozčesávací, uhladzujúci, antioxidačný a ochranný účinok
  • Pomáha redukovať statický náboj a uľahčuje rozčesávanie
  • Zanecháva vlasy jemné a uhladené bez zaťaženia
  • Praktické sprejové balenie, vhodné aj na suché vlasy

Použitie

Nastriekajte na umyté a uterákom vysušené vlasy, potom ich rozčešte a upravte. Možno použiť aj na suché vlasy.

Č. produktu: BTO-0137
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140490375
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: krepovité , poškodené, suché
Vlastnosti: testované na nikel
Vône: kvetinová, ovocná
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Lauryl Lactate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Mel (Honey)[1], Urea, Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Mentha Piperita (Peppermint)[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Hydrolyzed Soy Protein, Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Propandiol, Parfum, Citrus Lemon Peel Oil[1], Lactic Acid, Phenylethanol, Undecyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Untangling Anti-Frizz Lotion

232 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
124 (34%)
4 hviezdičky
81 (22%)
3 hviezdičky
85 (23%)
2 hviezdičky
43 (11%)
1 hviezdička
31 (8%)

364 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 232 recenzií v iných jazykoch.