Cosmoveda Základný šampón - Bringaraj, 200 ml

Ochranná starostlivosť o vlasy pre každodenné umývanie!

€ 12,86 € 14,29 -10%

(€ 64,30 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Ešte 7 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 6 len € 11,71 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy vlasov
  • bylinné oleje
  • uľahčuje rozčesávanie
  • unisex unisex

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Cosmoveda Základný šampón - Bringaraj, 200 ml € 12,86 (€ 64,30 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 12,77 (€ 63,85 / l)
Celková cena: € 25,63
Popis

S týmto základným šampónom urobíte všetko správne. Bylinná receptúra má zvlhčujúci a vyživujúci účinok, preto je tento šampón vhodný aj na každodenné použitie. Vlasy sa dajú navyše ľahšie rozčesávať vďaka obsiahnutému ryžovému proteínu.

Aplikácia

  • Naneste šampón na mokré vlasy, rovnomerne ho aplikujte a dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade potreby opakujte.
Č. produktu: XAY-COS-140841-DE
Obsah: 200 ml
EAN: 4032108140841
Výrobca: Cosmoveda
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: šampón
Typ pokožky: pre každý typ
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: ajurvédske, unisex
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Cocoyl Glutamat, Hydrolized Rice Protein, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Benzyl Alcohol[2], Xanthan Gum, Lactic Acid, Citrus Aurantium Dulcis Oil[1], Lavandula Angustifolia Flower Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Eclipta Alba Plant Extract[1], Emblica Officinalis Fruit Rind Extract[1], Bacopa Monnieri Plant Extract[1], Acorus Calamus Root Extact[1], Acacia Concinna Wood Extract[1], Trigonella Foenum Graecum Seed Extract[1], Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellal

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Konzervačná látka
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemecko, www.cosmoveda.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Cosmoveda Základný šampón - Bringaraj

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie