Prírodná kozmetika Douces Angevines

Starostlivosť pre deti a dospelých

Spoločnosť Douces Angevines vyrába kozmetiku starostlivo a v súlade s prírodou - z vybraných surovín z francúzskeho Anjou!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Douces Angevines

Douces Angevines: 57 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Tajomstvo starostlivosti o krásu Douces Angevines pozostáva z mnohých malých, jednoduchých tajomstiev, vďaka ktorým je značka taká jedinečná.

Tajné číslo 1: tzv. CosmétoFluides - nie krém, nie olej, ale magická zmes bez vody - skutočná tekutina a čisto rastlinné zlato.

Tajomstvo č. 2: Beauty Garden. Vlastná záhrada Douces Angevines podľa biodynamických usmernení sa inšpiruje stredovekou tradíciou bylinkových a zeleninových záhrad. V tejto záhrade sa nachádza 40 % prísad. 20 % pochádza z trvalo udržateľnej zbierky voľne rastúcich rastlín. Zostávajúcich 40 % predstavujú éterické oleje, vzácne rastlinné oleje a vzácne rastliny - získavajú sa z malých ekologických fariem v Anjou alebo v prípade exotických surovín zo spravodlivého obchodu.

Tajomstvo č. 3: vyrobené tradičnými metódami a prírodnou energiou slnka a mesiaca. Bez mechanických alebo chemických pomocných látok. V laboratóriu je čas kráľom a pod vplyvom nebeských hviezd mení čerstvo zozbierané rastliny na cenné a účinné maceráty.

Tajomstvo č. 4: dynamizácia. Umenie zachytiť, modulovať a zachovať energetickú a prírodnú silu rastlín, na ktoré sa bohužiaľ takmer zabudlo, je najvyššou prioritou v Douces Angevines. Ručné miešanie tiež zohráva v tejto súvislosti obrovskú úlohu.

Tajomstvo č. 5: skutočná úloha vôní. Pre každý produkt a každý jednotlivý typ pleti sú zodpovedajúce vonné rastliny, ktoré sa starostlivo vyberajú podľa starých tradícií. Toto je jediný spôsob, ako vytvoriť jedinečnú harmóniu,

Tajomstvo č. 6: unikátne remeslo. Všetky výrobky sú starostlivo a láskyplne vyrábané ručne v domácej továrni.

Všetky výrobky Douces Angevines sú:

  • certifikované Cosmébio a ECOCERT,
  • bez testovania na zvieratách a s One Voice certifikátom,
  • dynamizované ručne,
  • vyrobené ručne
  • a 100 % rastlinné.