Prírodná starostlivosť o domáce zvieratá od Feele

Udržateľné a bezpečné produkty pre šťastných štvornohých priateľov

Spoločnosti Feele ide predovšetkým o láskyplnú starostlivosť a pohodu našich chlpatých miláčikov. Prírodné zložky zaisťujú vysokú kvalitu produktov. Inovácia a prirodzenosť sú jednoznačne v popredí a robia značku niečím veľmi výnimočnou.

Marken / Feele

Feele: 18 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Za založenie spoločnosti Feele vďačíme milovníčke zvierat Alexandre Gadsch, ktorá vždy snívala o tom, že založí niečo vlastné. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v marketingu mohla svoju vášeň pre starostlivosť o zvieratá a hodnotné produkty pre našich blízkych zdieľať so svetom.

S veľkou láskou a časom si dala za svoje poslanie zistiť, čo by našim štvornohým kamarátom mohlo uľahčiť život. Feele bola pôvodne len značka, ktorá ponúkala wellness a ošetrujúce produkty pre ľudí. S čoraz častejšími otázkami svojich zákazníkov, či sú niektoré produkty dostupné aj pre zvieratá, nemohla dostať z hlavy myšlienku na vývoj produktov starostlivosti pre našich chlpatých miláčikov. Našťastie, Feele ponúka nielen všestrannú starostlivosť, ale aj ochranu pred kliešťami, roztočmi, komármi a blchami. Posilnite zdravie prostredníctvom intenzívnej starostlivosti o labky a srsť, ošetrite drobné poranenia a vytvorte upokojujúce prostredie vo chvíľach nepokoja. To všetko dokážete so značkou Feele, ktorá má srdce pre zvieratá a životné prostredie.

Produkty Feele sú bez:

  • zbytočných plastových obalov
  • konzervačných látok
  • a umelých vôní.