georganics

Prírodná a ekologická starostlivosť o zuby

Filozofia georganics je jednoduchá, prirodzená, udržateľná a svedomitá. Taká je zubná starostlivosť, ktorá zároveň chráni životné prostredie produktmi s nulovým odpadom!

Marken / georganics

georganics: 34 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Pre väčšinu ľudí je zubná starostlivosť dvojitým čistením zubov - ráno a večer. Často sa však prehliada vplyv syntetických chemikálií, ktoré sa nachádzajú v bežných výrobkoch na čistenie zubov. Malá britská spoločnosť georganics sa zrodila z otázky a z vedeckého výskumu, ktorý dokazuje, že príroda nám skutočne poskytuje všetko, čo potrebujeme na efektívne čistenie zubov.

Prvé, prírodné, trvalo udržateľné a 100 % vegánske výrobky dentálnej hygieny boli ponúkané na londýnskych trhoch poľnohospodárov. Vzhľadom na dopyt sa stal nevyhnutným presun do väčšieho laboratória vo vidieckych oblastiach Sussexu.

V súčasnosti je georganics jednou z najznámejších prírodných kozmetických značiek pre ústnu a zubnú hygienu. V neposlednom rade pre svoju stratégiu nulového odpadu, trvalú udržateľnosť a prácu ruka v ruke s prírodou. Balenie je nielen funkčné, ale aj plastové, biologicky odbúrateľné a recyklovateľné. Nie je však možné vyhnúť sa malému plastu na jednom mieste alebo na inom mieste kvôli hygienickým požiadavkám. Podobne, štetiny zubných kefiek, ktoré sú vyrobené z nylonu. Prírodná alternatíva - štetiny ošípaných - znie nielen nepríťažlivo, ale vôbec by nebola vegánska.

Produkty spoločnosti georganics sú vhodné pre všetky vekové kategórie, pretože pri ich výrobe sa používajú iba organické a prírodné zložky. Ideálna pre batoľatá a deti je rada Red Mandarin.