Prírodná a ekologická starostlivosť o zuby georganics

Zubné kefky, čistiace tablety, oleje a zubné nite pre všetky vekové skupiny

Marken / georganics

georganics: 29 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Filozofia georganics je jednoduchá a jasná: prirodzená, udržateľná a svedomitá. Takto sa dá praktizovať starostlivosť o zuby a zároveň chrániť životné prostredie pomocou výrobkov s nulovým odpadom!

Pre väčšinu ľudí znamená starostlivosť o chrup čistenie zubov dvakrát denne - ráno a večer. Čo sa však často neberie do úvahy je vplyv syntetických chemikálií obsiahnutých v bežných zubných čistiacich produktoch. Malá britská spoločnosť georganics sa zrodila z otázky, či sú naozaj potrebné, a z vedeckého výskumu, ktorý dokazuje, že príroda nám skutočne poskytuje všetko, čo potrebujeme na účinné čistenie zubov.

Dnes je spoločnosť georganics jednou z najznámejších značiek prírodnej kozmetiky pre ústnu a zubnú hygienu. V neposlednom rade pre svoju stratégiu nulového odpadu, praktizovanú udržateľnosť a prácu ruka v ruke s prírodou. Obaly sú nielen funkčné, ale aj bez plastov, biologicky rozložiteľné a recyklovateľné. Napriek tomu sa na tom či onom mieste nemožno vyhnúť troche plastu kvôli hygienickým požiadavkám.