GYADA Cosmetics Ošetrujúca a upokojujúca maska na tvár, 75 ml

Výživná receptúra s ovocnou arómou

€ 11,96 € 13,29 -10%

(€ 159,47 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 75 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre citlivú, suchú a jemnú pokožku
  • rozmaznávajúca starostlivosť
  • s vlastnosťami proti starnutiu
  • AIAB AIAB
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s GYADA Cosmetics Upokojujúca pleťová maska, 15 ml

GYADA Cosmetics Ošetrujúca a upokojujúca maska na tvár, 75 ml € 11,96 (€ 159,47 / l)
GYADA Cosmetics Upokojujúca pleťová maska, 15 ml € 6,38 (€ 425,33 / l)
Celková cena: € 18,34
Popis

Táto ošetrujúca pleťová maska obsahuje rôzne rastlinné oleje, ktoré vyživujú pokožku všade naokolo. Jej výživná receptúra je zvlášť vhodná pre suchú, citlivú a jemnú pokožku. Olej z čiernych ríbezlí dodáva pokožke nenasýtené mastné kyseliny a je známy svojimi dekongestujúcimi účinkami, zatiaľ čo čučoriedky a maliny stimulujú kapilárnu mikrocirkuláciu. Maska navyše obsahuje upokojujúci ľubovník bodkovaný a olej z pšeničných klíčkov a ryžových klíčkov, ktoré sú obzvlášť bohaté na vitamín E, a tak pôsobia proti známkam starnutia a robia ju mäkkou a pružnou.

Aplikácia

  • Masku naneste na suchú a očistenú tvár a nechajte ju pôsobiť 15 minút.
  • Umyte veľkým množstvom čistej vody.
Č. produktu: GYA-GC098
Obsah: 75 ml
EAN: 8054609980975
Výrobca: GYADA Cosmetics
Konzistencia masiek: krémová
Druh produktu: pleťová maska
Typ pokožky: citlivá , suchá
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Propandiol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Cetearyl Glucoside, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Titanium Oxides, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Avena Sativa (Oat) Extract[1], Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Oil, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Mica, Parfum[2], Xanthan Gum, Lecithin, Glucose, Glyceryl Stearate Se, Hydroxyethyl Cellulose, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, CI 77491 (Iron Oxide), Dehydroacetic Acid, Citricacid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Podľa smerníc AIAB
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Taliansko, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: GYADA Cosmetics Ošetrujúca a upokojujúca maska na tvár

5 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (25%)
4 hviezdičky
3 (37%)
3 hviezdičky
2 (25%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (12%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.