Príslušenstvo od JCH Respect

Udržateľné doplnky v ekologickom obale

Francúzska značka JCH Respect ponúka udržateľné doplnky pre osobnú hygienu v ekologickom balení. Všetky výrobky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, sú opätovne použiteľné a po ich použití sa dajú recyklovať.

Marken / JCH Respect

JCH Respect: 31 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

JCH Respect používa iba biologicky rozložiteľné obaly, ktoré boli potlačené ekologickými farbami. Vždy, keď sú potrebné fólie, vyrábajú sa z biologicky odbúrateľnej PLA - kyseliny polymliečnej - získanej z kukuričného škrobu.

Biologická odbúrateľnosť je ovplyvnená rôznymi podmienkami, ako je teplota, vlhkosť a okysličovanie, a môže byť spôsobená mikroorganizmami, hubami alebo baktériami. Kompostovanie môže pre PLA trvať dlho:

  • Priemyselné kompostovanie - 47 dní
  • Kompost pre domácnosť - 2 mesiace
  • Prirodzené kompostovanie - 4 roky
  • V kancelárii - nikdy

Materiály boli starostlivo vybrané spoločnosťou JCH Respect, aby sa zaistila mimoriadne dlhá životnosť a aby sa mohla ponúknuť dobrá alternatíva k jednorazovým výrobkom. Dodávatelia a partnerské spoločnosti sú navyše podrobení auditu, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú všetky požadované sociálne normy a kritériá. Dôvera v nich a v zákazníkov je neotrasiteľným základom.