Kaurilan Sauna Vegan Deo Cream, Rosemary (50 ml)

Príjemná textúra pre optimálnu a prirodzenú ochranu

€ 14,29

(€ 285,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Vôňa: Rosemary

Ešte 6 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • zabraňuje nepríjemným zápachom
  • neobsahuje soli hliníka
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Kaurilan Sauna Sea Salt Soap, Krabička (120 g)

Kaurilan Sauna Vegan Deo Cream, Rosemary (50 ml) € 14,29 (€ 285,80 / l)
Kaurilan Sauna Sea Salt Soap, Krabička (120 g) € 12,89 (€ 107,42 / kg)
Celková cena: € 27,18
Popis

Vegánske deo krémy značky Kaurilan Sauna neobsahujú živočíšne prísady ani alkoholové a hliníkové soli. Prirodzene pôsobia proti nepríjemným zápachom - jedlou sódou a sú šetrné k pokožke.

Aplikácia

  • Odooberte s prstami malé množstvo deo krému a nechajte ho rozpustiť.
  • Potom produkt aplikujte pod podpazušie a nechajte ho vsiaknuť.

Upozornenia

  • Prírodné prísady deo krémov majú rôzne teploty topenia, začínajúc pri 24 °C - neexistujú žiadne syntetické prísady, ktoré by tomu zabránili.
  • V prípade, že sa textúra vplyvom tepla zmení, produkt sa dá ľahko vrátiť do pôvodného stavu. Deo krém dobre premiešajte a potom vložte do chladničky. Najlepší spôsob je pevne zatvoriť obal, pretrepať a nechať vychladnúť v chladničke.
Č. produktu: KSA-5002
Obsah: 50 ml
EAN: 6430072580546
Výrobca: Kaurilan Sauna
Druh produktu: dezodorant
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, bez hliníkových solí, unisex, vegan
Zloženie (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Wax, Solanum Tuberosum Starch, Sodium Bicarbonate, Rosmarinus Officinalis Oil, Linalool[1], Limonene[1]

  1. Z prírodných éterických olejov
O vegánskom dezodorante
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Kaurilan Sauna Oy, Höyläämötie 11 B, 00380, Helsinki, Fínsko, info@kaurilansauna.fi, kaurilansauna.fi

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Kaurilan Sauna Vegan Deo Cream

14 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,4 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
13 (65%)
4 hviezdičky
4 (20%)
3 hviezdičky
1 (5%)
2 hviezdičky
1 (5%)
1 hviezdička
1 (5%)

20 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 14 recenzií v iných jazykoch.