Prírodná kozmetika LÉA NATURE SO BiO étic

Prehľad produktov

Nakupovať podľa kategórií

Odporúčame

   LÉA NATURE SO BiO étic: 228 produktov

   Váš výber

   Všetky ceny vr. DPH

   Keď ženy začali spochybňovať konvenčné kozmetické produkty, zrodila sa francúzska značka LÉA NATURE SO BiO étic. Písal sa rok 2007, keď sa odhodlaný podnikateľ Charles Kloboukoff rozhodol, že je čas ponúknuť týmto ženám alternatívu v podobe prírodnej kozmetiky – as ňou aj bezpečnosť, účinnosť a radosť. Výskum, vývoj a výroba LÉA NATURE SO BiO étic prebieha striktne podľa etických noriem: s ohľadom na ľudí, zdravie a prírodu.

   To bol začiatok nového druhu kozmetiky – „Kosm-Ethik“ z prírody, vyrobenej ľudskou rukou pre krásu žien.

   Okrem toho spoločnosť LÉA NATURE SO BiO étic zabezpečuje, ak je to možné, uprednostňovanie lokálnych dodávateľov a producentov a tiež podporuje tých v certifikačnom procese, ktorí chcú prejsť na ekologické pestovanie alebo chov – ako v prípade farmy oslov v regióne, kde spoločnosť sídli.
   Veľký význam sa prikladá spravodlivému obchodu so surovinami, ktoré nemožno vyrábať regionálne. Pretože cieľom spoločnosti LÉA NATURE SO BiO étic je zabezpečiť, aby dodávatelia a výrobcovia, ako aj miestni obyvatelia profitovali z obchodu v sociálnej, ekonomickej a zdravotnej oblasti.

   Všetky produkty sú:

   • certifikované ECOCERT a Cosmébio
   • balené v recyklovateľnom obale
   • bez parabénov, silikónov a parafínu
   • bez syntetických vôní a farbív