Melvita Jojoba Oil, 50 ml

Multitalentovaný produkt - jedinečný v starostlivosti o pleť

€ 17,49

(€ 349,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 2 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú pokožku
  • pre suché a poškodené vlasy
  • hydratuje

Často nakupované spolu s Melvita Nutri-Firming Oil-In-Balm, 170 ml

Melvita Jojoba Oil, 50 ml € 17,49 (€ 349,80 / l)
Melvita Nutri-Firming Oil-In-Balm, 170 ml € 31,86 (€ 187,41 / l)
Celková cena: € 49,35
Popis

Jojobový olej je známy svojím jedinečným zložením, ktoré je veľmi podobné kožnému mazu. Preto má v starostlivosti o pleť mnohostranné využitie a možno ho použiť aj na starostlivosť suchých a poškodených vlasov. Má intenzívne hydratačné a zjemňujúce vlastnosti pre pokožku a vlasy.

Č. produktu: IMP-82Z0106
Obsah: 50 ml
EAN: 3284410055042
Výrobca: Melvita
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: olej na pleť
Typ pokožky: suchá
Typ vlasov: poškodené, suché
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: Cosmébio
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: sklo
Zloženie (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil

  1. Zložky z biologického poľnohospodárstva
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Melvita, La Fontaine du Cade, 07150, Lagorce, Francúzsko, www.melvita.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Melvita Jojoba Oil

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder