Exkluzívna a čistá prírodná kozmetika MERME Berlin

Starostlivosť o pleť s minimom prísad - čistá a vegan

MERME Berlin predstavuje čistú, jednoduchú prírodnú kozmetiku, ktorá podľa svojej „filozofie s minimálnymi zložkami“ neobsahuje žiadne plnivá a je znížená na svoju účinnosť. Používajú sa len tie najspoľahlivejšie a najefektívnejšie suroviny, ktoré sú vedome získavané z trvalo udržateľného pestovania po celom svete.

MERME Berlin: 16 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

MERME Berlin založila v roku 2016 rodená austrálčanka Claire Ralston, ktorej vášeň pre starostlivosť o čistú pleť vznikla počas jej štúdia na Australian College of Natural Beauty. Hľadanie dobrej ekologickej starostlivosti nakoniec viedlo - inšpirovanej jej babičkou - k založeniu tejto značky, ktorá nesie aj jej prezývku: Merme.

Pre MERME Berlin sa kladie dôraz na filozofiu „minimalizmu vo fľaši“. Výrobky sú vysokokvalitné a výkonné, aby mohli pôsobiť čisto bez potreby prísad. Preto značka ponúka jednoduchý rad základných vecí, ktorý sa skladá z najlepších ingrediencií a môže inšpirovať každého.

Ďalej je veľmi dôležitá udržateľnosť a ohľaduplné zaobchádzanie s prírodou, čo sa odráža v rozhodnutiach spoločnosti MERME Berlin používať iba vegánske prísady a plniť ich do recyklovateľného skla, zatiaľ čo vonkajšie škatule sú nahradené vrecúškami z bio bavlny. Biotechnologický pokrok zároveň umožňuje vývoj udržateľných, efektívnych a čistých prísad.