Vysoko kvalitná prírodná starostlivosť od PURE WHITE COSMETICS

Exkluzívna prírodná kozmetika z Maďarska

PURE WHITE COSMETICS je skratka pre rešpektovanie a ochranu pokožky a prirodzenú krásu každej ženy. Celý sortiment je založený na vynikajúcich prírodných zložkách, ktoré boli vytvorené v luxusných receptúrach - pre 100% starostlivosť o prírodnú krásu!

Marken / PURE WHITE COSMETICS

PURE WHITE COSMETICS: 19 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Maďarská značka PURE WHITE COSMETICS sa zrodila z nekompromisnej vízie vyvinúť vysokokvalitnú a výkonnú kozmetiku, ktorá ponúka nielen starostlivosť o pleť, ale tiež rešpektuje životné prostredie a komunikuje s luxusným balením a účinnými výrobkami.

Dary prírody sa chápu ako inšpirácia a spájajú sa s vedou a inováciami do vysokokvalitnej starostlivosti. Okrem toho sa používajú hlavne rastlinné suroviny, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné a pochádzajú iba od certifikovaných spoločností a dodávateľov.

V spoločnosti PURE WHITE každý vie, že každá pokožka je iná, takže cieľom je zistiť, čo každý typ pleti potrebuje, a čo najviac z toho vyťažiť premyslenou kombináciou vybraných rastlinných extraktov a olejov. A keďže kozmetika PURE WHITE by mala byť dostupná pre každú ženu, je ľahké vybrať najvhodnejšie výrobky a kombinovať ich navzájom.