SCHAU AUF Di Bio balzam na nohy Intensive, 100 ml

Bohatá starostlivosť s bio rastlinnými olejmi

€ 15,29

(€ 152,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 9 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú a namáhanú pokožku
  • vyživujúce vlastnosti
  • poskytuje pružnosť

Často nakupované spolu s PURE SKIN FOOD Organic Power Balm, 15 ml

SCHAU AUF Di Bio balzam na nohy Intensive, 100 ml € 15,29 (€ 152,90 / l)
PURE SKIN FOOD Organic Power Balm, 15 ml € 9,19 (€ 612,67 / l)
Celková cena: € 24,48
Popis

Intenzívny balzam na nohy bol vyvinutý pre obzvlášť suchú a namáhanú pokožku. Bohaté zloženie s bio rastlinnými olejmi a vybranými prírodnými aktívnymi zložkami poskytuje hĺbkovú výživu a hydratáciu.

Aplikácia: vmasírujte veľkoryso denne alebo podľa potreby - ideálne aj na večer s teplými ponožkami.

Č. produktu: SAD-281413
Obsah: 100 ml
EAN: 9120078281413
Výrobca: SCHAU AUF Di
Konzistencia/forma: balzam
Druh produktu: starostlivosť o nohy
Typ pokožky: náročná , suchá
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: BIOS BioCosmetics
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: airless dávkovač
Zloženie (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Betula Pendula Water[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Benzyl Alcohol, Glycerin, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil[1]

  1. Bio
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Friedl & Robl Manufaktur GmbH, Oberhof 25, 3910, Zwettl, Rakúsko, office@schauaufdi.net

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: SCHAU AUF Di Bio balzam na nohy Intensive