Terra Naturi Krém na tvár COLD CREAM, 50 ml

Intenzívne ošetrujúci krém na tvár na zimu

€ 3,39

(€ 67,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suchú a citlivú pokožku
  • s olejmi a včelím voskom
  • ideálny na chladné obdobie

Často nakupované spolu s Terra Naturi Denný krém WILD ROSE, 50 ml

Terra Naturi Krém na tvár COLD CREAM, 50 ml € 3,39 (€ 67,80 / l)
Terra Naturi Denný krém WILD ROSE, 50 ml € 2,19 (€ 43,80 / l)
Celková cena: € 5,58
Popis

Krém na tvár COLD CREAM od Terra Naturi je nevyhnutnou súčasťou výbavy počas chladného obdobia. Je obohatený o vzácne oleje, bambucké maslo a včelí vosk a bol špeciálne vyvinutý pre suchú a citlivú pleť. Krém zachováva vlhkosť pokožky, dodáva jej dostatok lipidov a pomáha posilňovať jej prirodzenú ochrannú vrstvu.

Č. produktu: XOF-MUE-490514
Obsah: 50 ml
EAN: 2200307741554
Výrobca: Terra Naturi
Druh starostlivosti: 24h
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: citlivá , suchá
Vlastnosti: unisex
Certifikáty: NaTrue
Zloženie (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Glycerin, Alcohol[1], Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cetearylalcohol, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Coco Caprylate/Caprate, Potassium Cetyl Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (Beeswax), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Hydrogenated Palm Glycerides, Bisabolol, Parfum[2], Sodium Anisate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Citronellol[2], Linalool[2], Citric Acid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Z prírodných éterických olejov
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemecko, www.femia.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Terra Naturi Krém na tvár COLD CREAM

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.