Terra Naturi Olej na ústnu hygienu FRESH MINT, 200 ml

Na osvieženie ústnej dutiny

€ 5,09

(€ 25,45 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na každodenný "oil pulling"
  • s bio mätovým olejom
  • ideálny pred čistením zubov

Často nakupované spolu s MICHAEL DROSTE-LAUX Zásaditá zubná pasta, 50 ml

Terra Naturi Olej na ústnu hygienu FRESH MINT, 200 ml € 5,09 (€ 25,45 / l)
MICHAEL DROSTE-LAUX Zásaditá zubná pasta, 50 ml € 12,09 (€ 241,80 / l)
Celková cena: € 17,18
Popis

Olej FRESH MINT od Terra Naturi je ideálny na každodenné tzv. "ťahanie" oleja medzi zubami, ešte pred ich čistením. Je obohatený o bio mätu piepornú a bio sezamový olej a podporuje osvieženie ústnej dutiny.

Aplikácia
Pred čistením zubov si vložte do úst polievkovú lyžicu ústneho oleja a 10 - 20 minút ho "preťahujte" medzi zubami. Potom ho vypľuvnite do utierky a vyhoďte.

Odporúčania

  • Vhodný pre dospelých.
  • Nevhodný na konzumáciu.
Č. produktu: XOF-MUE-6202500
Obsah: 200 ml
EAN: 4250302904643
Výrobca: Terra Naturi
Terra Naturi: FRESH MINT
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: ústna a zubná hygiena
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: NaTrue
Upozornenie: nevhodné pre deti
Zloženie (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Mentha Piperita Oil[1], Menthol[2], Limonene[2], Terpineol[2]

  1. Zložky z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Z prírodných éterických olejov
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Nemecko, www.logocos.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Terra Naturi Olej na ústnu hygienu FRESH MINT

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder