TIO

Ekologické a inovatívne produkty zubnej hygieny

TIO dokazuje, že plastovým odpadom sa dá vyhnúť aj pri každodenných predmetoch! A to, že aj udržateľná zubná kefka dokáže dosiahnuť skóre so svojim dizajnom!

Marken / TIO

TIO: 6 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Rovnako ako mnoho dômyselných a dobrých vecí, značka TIO sa zrodila z nutnosti - nápad a možnosti tam boli, ale poprední výrobcovia zubnej starostlivosti sa nezaujímali. Čo urobia dvaja oddaní ľudia, ktorí chcú svet trochu vylepšiť? Presne tak! Založia spoločnosť a budú vyrábať produkty samy.

Riešenie na predchádzanie vzniku odpadu a zníženie plastov je prekvapujúce a inovatívne: zubná kefka s vymeniteľnými hlavami kefiek.

Vďaka cestovnému krytu je zubná kefka TIO tiež ideálnym a hygienickým spoločníkom na cestách.

Výrobky sú už zamerané na absolútnu udržateľnosť, a preto umožňujú ukladanie veľkého množstva odpadu hneď od začiatku. Okrem toho, keďže je dôležité, aby zakladatelia spoločnosti TIO robili viac pre našu planétu a podporovali a opravovali náš ekosystém všade, kde je to možné, 5 % zisku bude venovaných na vyčistenie oceánov. Nákup každej zubnej kefky TIO podporuje tento pôsobivý rozsiahly projekt zameraný na budúcnosť, ktorého cieľom je zvládnuť úlohu čistenia našich oceánov od plastového odpadu pomocou najmodernejších technológií a veľkého úsilia.

Zubná kefka sa vyznačuje týmito vlastnosťami:

  • Štetiny v 2 silách: vyrobené z udržateľného bio-nylonu, ktorý je vyrobený z ricínového oleja.
  • Profesionálny strih: profil štetín bol vyvinutý na základe najnovších štúdií zubného inštitútu Univerzity Witten/Herdecke.
  • Hlavice: vyrobené z celulózy (drevo s certifikátom FSC) a zameniteľné.
  • Kompletná hygiena: hladké povrchy a plynulý prechod - takže baktérie nemajú šancu.
  • Držanie: ergonomicky zaoblené body na rukoväti držia a sú bez plastifikátorov.
  • Rukoväť: rukoväť na jedno použitie je vyrobená z robustného PE, ktorý je vyrobený z cukrovej trstiny.